Татуаж брів: 5 вагомих причин ніколи цього не робити

Це виглядає старомодно

Зараз в тренді все природне і натуральне, але навіть самий майстерно зроблений татуаж ніколи не буде виглядати, як справжні брови. Подивися фотографії голлівудських зірок – ти у кого-небудь бачила татуаж? Ні! А як думаєш чому? А все тому, що мода на це пройшла ще на початку «нульових». Дівчата, випробувавши всі варіанти перманентного макіяжу, почали поступово від нього відмовлятися. Втім, якщо тобі близький образ Анастасії Волочкової, тоді вперед!

Татуаж неможливо змити будинку

Ти повинна розуміти, що татуаж брів – це надовго (від декількох місяців до декількох років), і якщо його зробили зовсім невдало (що буває дуже часто), прийти додому і просто все змити – не вийде. Ні милом, ні жорсткою мочалкою, взагалі нічим. Майстри в салонах краси дуже часто стикаються з ситуацією, коли їм доводиться освітлювати «татуйовані» брови і намагатися створити на їх місці нові. Це робота копітка, а результат ніхто не гарантує – нам здається, що своїм обличчям не варто так ризикувати.

Татуаж видаляють лазером

Єдиний перевірений спосіб, за допомогою якого можна позбутися від невдалого татуажу – видалення лазером, процедура болюча і дорога.. І що найнеприємніше, щоб позбутися від «намальованих брів» остаточно, доведеться зробити 4-5 сеансів, які зазвичай розтягуються на кілька місяців. Ти готова?

Він додасть тобі років

Всі візажисти в один голос твердять – татуаж брів (а разом з ним повік і губ) старить, але чомусь дівчата не вірять. А це, нажаль, чиста правда – витатуйовані брови виглядають настільки неприродно, що навіть при вдалому підборі фарби гарантовано додають 5 років.

Імовірність помилки занадто велика

Салони пропонують кілька видів татуажу брів – промальовування кожного волоска, він же так званий «3D татуаж», восковий татуаж, який також «імітує» справжні волоски, шотування (брови просто фарбуються в один тон). В теорії все звучить дуже заманливо, але на ділі майстри занадто часто не досягають потрібного результату.

Читайте також: 4 речі, які чоловіки терпіти не можуть у жіночій зовнішності

Найпоширеніша помилка – надто темний пігмент через неправильно підібрану фарбу. В такому випадку салон, як правило, пропонує безкоштовно трохи освітлити брови лазером – і це вже вимагає часу, тому що однієї процедури напевно буде недостатньо.

Зустрічаються і більш неприємні проколи – наприклад, асиметрія, коли одна брова трохи вища за другу або трохи тонше. На жаль, але якщо подружка порадила хорошого майстра, не факт, що тобі так само пощастить – надто вже примхливий він, цей татуаж.

Джерело.