Те, що у неї зник золотий браслет, Аня помітила не одразу. Збиралася якось в гості, вирішила вдягти і не знайшла. Вирішила, що десь загубила. Але коли зник перстень, а потім і сережки, одразу з чоловіком почала розбиратися. І не дарма

– Не очікувала я від нього такої підлості через 15 років шлюбу! Адже все добре було! Почуття, довіра, щирість. І раптом ось це! Але нічого, я йому відплатила тією ж монетою! – обурювалася Аня.

Аня виходила заміж по любові і дуже цінувала свого чоловіка. Зірок з неба він, звичайно, не хапав, але людиною був хорошою. Не без недоліків, само собою, але у кого їх немає? Не пив, не ображав, і на тому спасибі.

Те, що у неї зник золотий браслет, Аня помітила не відразу. Збиралася якось в гості, вирішила вдягти і не знайшла. Вирішила, що десь загубила.

Коли у Ані зние перстень з каменем, вона теж нічого не запідозрила. Вона саме експериментувала з новою дієтою, схудла на п’ять кілограмів, тому вирішила, що каблучка зісковзнула десь з поненького пальця.

Коли зникли сережки, Аня занепокоїлася, бо була впевнена, що не втрачала їх. Кинулася до чоловіка, а він: не знаю, не бачив. Почала шукати по всій квартирі, перевернула все, але сережок не знайшла. Зате знайшла цікаві папері …

Складені вдвічі листки паперу стопкою лежали разом з паспортом чоловіка в його тумбочці. Аня чисто з цікавості вирішила глянути. Виявилося, що це були акти прийому-передачі з ломрабда на золоті прикраси: перстень, браслет, сережки.

Аня відразу зрозуміла, куди поділися її прикраси. Її чоловік просто-напросто потайки забирав прикраси і здавав їх в ломбард. Акти залишив, мабуть, щоб потім викупити при нагоді.

Зрозуміло, Аня відразу до чоловіка кидати пред’яви і вимагати пояснень. Найстрашніші побоювання не підтвердилися: чоловік не грав, не пив і на всяку заразу не підсів. Він просто позичив у приятеля дорогий фотік, і випадково його зламав.

Дружині зізнаватися не став, і замість того, щоб самому заробити побільше грошей і компенсувати поломку, він вирішив вкрасти прикраси дружини і здати їх в ломбард. Він вважав, що вони їй не особливо потрібні, обійдеться без них.

Аня не очікувала від чоловіка такої підлості. Довго злилася на нього, думала, що ж робити, як його покарати. А потім зібрала всю його улюблену техніку: ноутбук, планшет, приставку, і віднесла все це на барахолку. Виручила деякі гроші, і купила собі нові сережки і браслет.

Я хотіла ще порадити їй порізати весь його одяг ножицями і залити взуття кольоровим лаком для нігтів, але вирішила, що на перший раз і цього досить. А то хіба мало, серце у бідолахи не витримає, а йому ще на фотік приятелю гроші заробляти.