Того вечора вона була за кермом і я не бачив її обличчя повністю. На співбесіді лівий бік обличчя був прикрита чубчиком. Красуня, але з величезним слідом від опіку

Майже п’ять місяців я шукав секретаря зі знанням іноземних мов собі в помічниці. Претиндентів виявилося не багато, тільки двоє, і то не підійшли.

Одного вечора я повертався на таксі додому, з корпоративу. І розговорився з дівчиною таксисткою. Вона ніяк не могла знайти роботу, тому почала підробляти в таксі. Як виявилося вона вільно розмовляє трьома мовами. Мала вищу математичну освіту. Її тато наполовину іранець.

Більшу частину нашої розмови ми спілкувалися англійською. Звичайно, я не хотів втрати такий шанс і запросив її на співбесіду. І вона дійсно прийшла. Того вечора вона була за кермом і я не бачив її обличчя повністю. На співбесіді лівий бік обличчя був прикрита чубчиком. Красуня, але з величезним слідом від опіку.

Вона показала себе з кращого боку. За півроку роботи жодних нарікань. Невдовзі вона вийшла заміж за інженера з нашої компанії. Нещодавно прийшла, сказала, що вони чекають на поповнення і що збирається в декретну відпустку. Ну що ж, гаразд. Знову подали заявку на ваканте місце. Прийшла дівчина, яку не можна було відрізнити від нашого нинішнього секретаря, а лише без слідів на обличчі. Вона також знає три мови, але за освітою юрист. Молодша за сестру на 5 років.

Я жартома запитав, чи є у них ще одна сестра на заміну, провся випадок. Виявляється, що є, але неповнолітня. Вона також знає три мови. Вони всі дуже схожі.

Вчора з середньою сестрою айтішник фліртував. Сподіваюся, що мені не доведеться брати на роботу неповнолітню.