fbpx

ТОП-3 знаки Зодіаку, які можуть сміливо претендувати на титул «Ідеальний чоловік»

Хто ж він — ідеальний чоловік за знаком Зодіаку? Астрологи назвали ТОП-3 представника зодіакального сузір’я, які можуть сміливо претендувати на титул «Ідеальний чоловік за знаком Зодіаку».За матеріалами:Сlutch

Як вибрати собі супутника життя і не помилитися? Зірки підкажуть, які представники зодіакального кола найкраще підходять для сімейного життя, вміють піклуватися про сім’ю і поруч з яким знаком-чоловіком жінка дійсно зможе відчути себе принцесою і маленькою дівчинкою.

3 місце — Козеріг

По початку у відносинах здається, що чоловік-Козеріг трохи скритний і замкнутий. Але це лише на перший погляд. Він вибирає собі супутницю життя дуже вдумливо, підходячи до такого питання грунтовно.

Читайте також:Новорічні цілі та обіцянки для кожного знака Зодіаку. У 2020 році спробуйте прислухатися до своєї інтуїції

В шлюбі Козеріг розкривається, як ніжний, люблячий, уважний чоловік і відданий батько. На нього можна покластися в будь-яких питаннях і можна не боятися, що в сім’ї будуть злидні. Козеріг завжди прагне до нових висот і дуже відповідально підходить до забезпечення своєї жінки і своїх дітей.

2 місце — Телець

Чоловік-Телець – це самий надійний партнер. Він ніколи не зрадить. Більше того, він сам зможе пробачити свою кохану, якщо вона оступиться. Поряд з Тельцем жінка ніколи не буде завантажена до знемоги побутом. Він у всьому допоможе і розділить її ношу, постарається забезпечити їй комфортне життя.

Телець взагалі любить комфорт і забезпеченість. Він любить розкішне життя і максимум зручностей. А тому буде прагнути забезпечити сім’ю всім необхідним і оточить свою жінку всім, що їй потрібно.

1 місце — Лев

Лев — це ідеальний чоловік за знаком Зодіаку. Він однолюб. Свою жінку він обирає серцем і зберігає їй вірність усе життя. Він не кидає слів на вітер і завжди тримає своє слово. Поруч з ним Ви будете, як за кам’яною стіною або як у Бога за пазухою.

Він буде носити вас на руках, ставитися до вас, як до богині. Поруч з Левом жінка перетворюється на прекрасну квітку — вона розквітає, відкриває в собі жіночність, вишуканість і ніжність.

facebook