fbpx

Торт ” Щасливе Серце”, сподобається всім. Особливо буде класним десертом на Різдво, всі гості будуть щиро дякувати

Для коржів

40 гр. мед

80 гр. цукор

дрібка сіль

50 гр. вершкове масло

1 шт. яйце

1/2 чайні. лож. сода

200 гр. борошно

Для крему

160 гр. білий шоколад, 160 гр. вершки 33%, 240 гр. вершковий сир

Готуємо тісто. У мисці з’єднуємо цукор, вершкове масло, мед, яйце, сіль. Ставимо на водяну пару. Помішуючи, нагріваємо до появи по краях миски дрібних пухирців. Додаємо соду, знову перемішуємо. Маса посвітлішає і почне пінитися, помішуємо, підігріваємо ще  1 хвилину. Знімаємо миску з вогню. Даємо масі охолонути. Берем борошно, замішуємо тісто. Тісто має вийти липким. Борошна досить. Перекладаємо тісто на харчову плівку, загортаємо. Та на цілу ніч кладемо в холодильник.

Готуємо ганаш для крему. Шоколад якісний подрібнюємо. Вершки не доводимо до кипіння, виливаємо на шоколад. Даємо постояти 2 хвилини, перемішуємо до однорідності. Накриваємо ганаш харчовою плівкою в контакт до поверхні. Відправляємо в холодильник на ніч.

Готуємо коржі. Тісто ділимо на три частини. Кожну розгортаємо на папері для випікання товщиною 4 мм. Прикладаємо трафарет, вирізаний із паперу. У мене форма – серце. У широкій частині воно має 23 см. З цієї кількості  у мене вийшло три коржі. З залишків тіста я вирізала фігурки для декору торта. Перед випіканням коржі розколюємо вилкою. Випікаємо при температурі 170 градусів до легкого рум’янцю. Повністю охолоджуємо.

Готуємо крем. У ганаш додаємо вершковий сир. Збиваємо до стійких форм. Крем перекладаємо в кондитерський мішок із круглою насадкою.

Збираємо тортик. На блюдо укладаємо один корж. Відсаджуємо крем. Накриваємо наступним коржем. Знову відсаджуємо крем. З третім коржем чинимо аналогічно.

Готовий торт відправляємо в холодильник для просочення на 6 годин. Декоруємо торт за власним бажанням. Це можуть бути ягоди, фрукти, безе, маршмеллоу, горіхи, мармелад, цукерки та пряники. Смачного!

You cannot copy content of this page