fbpx

Три дієві ранкові щоденні молитви від проблем, зневіри і біди

Молитва пресвятій Трійці

Для початку читається сам текст молитви:

“Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, зглянься і зціли немочі наші імени твого ради.”

Потім можна тричі повторити: «Господи, помилуй», і завершити ранкову молитву словами «Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Свята Трійця – це три втілення Бога: Отець, Син і Святий Дух. Кожна з цих складових є нашим помічників в земних справах. В сукупності, Трійця – це і є Бог, тому, читаючи цю молитву, ви просите нашого Творця подарувати свою милість і пробачити вам всі ваші гріхи – ті, які здійснені навмисно, і ті, з якими впоратися вам поки не вдалося.

Читайте також: Сильна молитва на випадок біди і проблем -“77 сон Пресвятої Богородиці”

Молитва до Святого Духа

«Царю Небесний, Утішителю, Дух істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарб благих і життя Подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Блаженний, душі наші.»

Це проста молитва – досить рідкісна, складна для сприйняття, але вельми дієва і давня. Її можна читати перед прийомом їжі і з ранку.

Ще одна нескладна молитва, відома майже кожному християнинові:

«Святий Боже, Святий Сильний, Святий Безсмepтний, помилуй нас. Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

You cannot copy content of this page