fbpx

Три головні молитви до Святої Трійці, які потрібно прочитати кожному саме 16 та 17 червня

Пресвятая Трійце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий завітай і зціли немочі наші, ради імені Твого.

Господи помилуй. Господи помилуй. Господи помилуй.
***
Гімн до Найсвятішої Трійці

Радуйся, о вічний Володарю, Живий Боже, який живе цілу вічність, страшний і справедливий Судде, добрий і милосердний Отче!

Тобі належить поклоніння, хвала, честь, слава і маєстат, зараз і навіки, через Твою доньку, одягнену в сонце, нашу чудесну Матір!

Радуйся, о принесений у жертву Богочоловіче, Жертвенний Ангче, Царю миру, Дерево життя; Ти, який є нашою головою, дверима до Серця Отця, Вічний Сину Живого Бога, який царює навіки з Тим, хто є!

Тобі належить сила, велич, поклоніння, спокутування і хвала, зараз і навіки через Твою непорочну Матір, нашу чудесну Матір.

Радуйся, о Вічний духу, невичерпне джерело святості, який діє в Бозі цілу вічність; Ти вогненна ріка, яка єднає Отця із Сином; Ти невтомний вітер, який вдихає силу, світло і запал у членах Містичного Тіла; Ти вогнище Вічної Любові, Духу Божий, який дієш над живими; Ти червоний потік Вогню вічно живих для смертних!

Тобі належить сила, слава і краса, зараз і навіки через Твою наречену, короновану зірками, нашу чудесну Матір!
Амінь
***
Слава Отцю, який Своєю силою створив мене на Свій образ і подобу!

Слава Синові, який з любові звільнив мене від усякого розбиття і відкрив мені двері до Неба!

Слава Святому Духові, який зі свого милосердя освятив мене і постійно здійснює це освячення через благодаті, які я отримую щодня від його безкінечної доброти.

Слава Трьом Божественним особам Трійці, нині, повсякчас і на віки вічні!
***
Я поклоняюсь Тобі, Благословенна Трійце, в любові й глибокому поклонінні, і віддаю Тобі подяку за те, що об’явив нам таку славу і невимовну таємницю.

Покірно благаю Тебе дарувати витривалість у вірі аж до смерті, де б я міг(могла) бачити небесну славу, в яку твердо вірю на землі: Бога одного у трьох різних Особах — Отця, Сина і Святого Духа.
Амінь

You cannot copy content of this page