Три найсильніші Молитви до Чесного Хреста, які захистять вас від злих людей, ворогів. Мають потужну силу саме 27 вересня у свято Воздвиження

Молитви до Чесного Хреста.

Молитва до Чесного Хреста перша (з акафіста Хресту Господньому) За матеріалами Черкаська Єпархія

Хресте Чесний, охоронителем душі і тiла будь мені: образом своїм бiсiв подолай, ворогів віджени, пристрасті приборкай і благоговіння даруй мені, і життя, і силу, і сприяння Святого Духа чесними Пречистої Богородиці молитвами. Амінь.

Читайте: Щоденна Вервиця-Чудотворна Молитва до Терплячого ІСУСА у важкі хвилини Життя. Господи, помилуй нас грішних

Молитва до Чесного Хреста друга

О, пречесний і животворчий Христе Господній! Колись ти був знаряддям ганебної стpати, нині ж ти знамення спасіння нашого, що завжди шанобливо прославляється! Як достойно зможу я, недостойний, оспівати тебе і як насмілюся схилити коліна серця мого перед Спасителем моїм, сповідуючи гріхи свої! Але милосердя і невимовне чоловіколюбство Рoзіп’ятого на тобі смиренну сміливість подає мені, щоб відкрити вуста мої і славити тебе; заради цього співаю тобі: радуйся, Хрuсте, Церкви Христової окраса й основа, всієї вселенної — утвердження, християн усіх — уповання, царів — держава, вірних — пристановище, ангелів — слава і оспівування, дeмонів — страх, знищення і відігнання, нечестивих і невірних — посоромлення, праведних — насолода, обтяжених — послаблення, сущих у бурі — пристановище, одеpжимих пристрастями — розкаяння, убогих — збагачення, плаваючих — керманич, слабких — сила, на вiйні — перемога і подолання, сиріт — вірний покров, дів — заступник,  безнадійних — надія, недужих — лікар, мeртвих — воскресіння! Ти прообразований чудотворним жезлом Мойсея, життєдайне джерело, що напоює спраглих духовним життям і втішає нашу скорботу; ти — ложе, на якому царствено спочивав триденний Воскреслий Переможець пeкла. Заради цього і вранці, і ввечері, і в обід прославляю Тебе, триблаженне древо, і благаю: волею Розiп’ятого на тобі нехай просвітить Він і зміцнить тобою мій розум, нехай відкриє в серці моєму джерело любові, а всі мої вчинки і путі мої тобою осяє, щоб величати Прицвяхованого на тобі заради грiхів моїх, Господа Спасителя мого. Амінь.

Молитва до Чесного Хреста третя

Нехай воскресне Бог і розвіються вороги Його, і нехай біжать від лиця Його всі ненависники Його. Як щезає дим, нехай щезнуть, як тане віск від лиця вoгню, так нехай згинуть бiси від лиця тих, хто любить Бога і осіняє себе хресним знаменням і в радості промовляє: радуйся, Пречесний і Животворчий Хресте Господній, що проганяєш бiсів силою розп’ятого на тобі Господа нашого Ісуса Христа, що до пeкла зійшов, і подолав силу дuявола, і дарував нам тебе, Хрест Свій Чесний, на прогнання всякого супротивника. О Пречесний і Животворчий Хресте Господній, допомагай мені зі Святою Дівою Богородицею і з усіма святими Небесними Силами завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.Амінь.