fbpx

Три найсильніші молитви до Петра і Павла на початок посту. Їх потрібно прочитати кожному саме 28 червня

В першу чергу святим моляться про зміцнення віри і про заступництво від злих помислів, діянь і нечистої сили. Також Петру і Павлу моляться про пошук свого призначення, про допомогу в роботі, про зцілення від різних недуг. Святі угодники допоможуть кожному, хто звернеться дотримати весь час посту і знайти благословення Господа.

Перша молитва:

«О, святі угодники Божі, Петро і Павло, які присвятили своє життя вірі! Почуйте молитви наші і допоможіть нам за допомогою Господа боротися з беззаконням, необачністю і бідами. Допоможіть немічним силою своєю не відступати від свого покликання і любові Божої. За міцним заступництвом вашим просимо молити про прощення гріхів наших. Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. На віки вічні. Амінь».

Друга молитва:

«О, святі Петро і Павло, не віддаляйтеся від нас, грішних (ім’я) духом і підтримайте заступництвом вашим. Схиляючи коліна, просимо ми милості і любові Господа, прощення гріхів наших і віддалення від спокус. Ви своїм праведним життям є чином благочестя. Згляньтесь і моліть Бога за нас, великі апостоли. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь».

Третя молитва:

«О, верховні апостоли Петро і Павло, тверді в своїй вірі і навчаннях Господа, віримо в допомогу вашу. Зійдіть теплом в наші душі, засіявши все любов’ю Божою. Радійте за наше життя і спрямуйте допомогу свою до нас. Щоб ми, гріховні риби Творця нашого, схилилися перед його силою і могутністю, щоб позбулися ми від гордині, буйств гріховних, помислів злих. Врятуйте і допоможіть настановами вашими мати вічне життя. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь.»

You cannot copy content of this page