fbpx

Три найсильніші Молитви на Водохреща, які має прочитати кожен 1 раз, щоб отримати Божу Благодать

Молитва перед вживанням святої води: від хвороби і негараздів. Молитва 1

Господи Боже мій, нехай буде дар Твій святий і свята Твоя вода на залишення гріхів моїх, на просвіту розуму мого, на зміцнення душевних і тілесних сил моїх, на здоров’я душі і тіла мого, на підкорення пристрастей і недуг моїх за безмежним милосердям Твоїм.

Коли в Йордані хрестився Ти, Троїчне явилося поклоніння: бо Родителя голос свідчив Тобі, возлюбленим Сином Тебе називаючи;

і Дух у виді голубинім засвідчив твердість слова.  Явився Ти, Христе Боже,  і світ просвітив, слава Тобі.

І дай же нам з усіма святими прославити всесвяте Ім’я Твоє з Отцем і з Пресвятим, і Благим, і животворящим твоїм Духом нині і повсякчас, і на віки віків.

Амінь.

Молитва на виконання бажань. Молитва 2

Господи Ісусе Христе, Сину Божий. Не прогнівайся на моє серцеве прохання, але й не відмов у нескінченній милості.

Благослови мене на виконання бажання. Нехай усе задумане збудеться і нині, і повсякчас, і навіки віків.

Забери з наших сердець рештки болючої спадщини минулих гріхів. Забери усе, що блокує в нас здатність любити, вірити і надіятися.

Амінь.

Молитва-прохання на удачу і достаток. Молитва 3

У ніч підводжуся, воду святу беру. Свята водичка, свята нічко, освятіть душу і тіло, приступіть, ангели, крилами тихими осініть, мир Божий принесіть, Бога до мого дому приведіть.

Бога привітаю, Бога за стіл саджу, Пресвятій Богородиці та Іоанну Предтечі молюся: Хрестителю Христовому, чесному Предтечі, крайньому пророку, першому мученику, постників і пустельників наставнику, чистоті вчителю та ближньому другові Христовому!

Тя благаю, і тобі вдаючись не відкинь мене від твого заступу, не залиши мене гріхів, що впали багатьма;

віднови душу мою покаянням, як другим хрещенням; очисти мене, гріхи опоганеного, і примуси дослухатися, бо нікчемно входить, у Царство Небесне.

Поглянь, Владико, Чоловіколюбче, милостивим оком на мене з родиною і почуй благання, що з вірою їх приношу до Тебе, як і Сам Ти казав: “Усе, що в молитві просити будете – віруйте, що одержите, – і буде вам; і знов; просіть – і дасться вам.”

Амінь.

Благаємо Тебе Боже, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир.

You cannot copy content of this page