Три найсильніші молитви, які творять дива. Вони допоможуть вам у найважчих ситуаціях

В допомогу стануть святі заступники, які самі колись були звичайними людьми. Непорушна істина полягає в тому, що молитва потрібна самій людині. Безумовно, Господь краще за нас самих знає наші потреби і біди. Але Він чекає від нас усвідомлення своєї вторинності.

З думками просити про облаштування долі, до кого звернути свої молитви? В допомогу стануть святі заступники, які самі колись були звичайними людьми. Джерело

Молитва святому Миколаю

“О всесвятий Микола, угодниче преізрядний Господній, теплий наш заступниче, і всюди в скорботах швидкий помощниче, допоможи мені, грішному й смутному, в справжньому житії, умоли Господа Бога, дарувати залишення всіх моїх гріхів, єлико согреших від юності моєї, у всьому житті моєму, ділом, словом, помислом і всіма моїми почуттями; і під кінець душі моєї умоли Господа Бога всієї тварі Творця, визволити мене повітряних митарств і вічної муки, так завжди прославляю Отця, і Сина, і Святого Духа, і твоє милостиве заступництво, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Короткі молитви святої Матрони

“Свята праведна старице Матроно, моли Бога про нас!”

“Свята праведниця матінко Матроно! Всім людям ти помічниця, поможи і мені в моїй біді (…..). Не залиш мене без допомоги і заступництва свого, моли Господа за раба Божого (ім’я). В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь”

“Блаженна старице Матроно, заступниця наша і прохачка перед Господом! Дивишся ти своїм духовним поглядом і в минуле і в майбутнє, все відкрито тобі. Врозуми раба Божого (ім’я), дай пораду, покажи шлях до вирішення проблеми (….) Дякую тобі за допомогу твою святу. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь”.

Читайте також: Коли вам погано, щиро вимовляєте цю молитву, вона сильна змінити ваше життя

Молитва Богородиці

“Царице моя преблагая, Надіє моя, Богородице, Приятелище сірих і дивних Предстательнице, скорботних Радосте, ображених Покровительце! Зглянься на мою біду, узри мою скорботу, поможи мені в немощах! Образу мою всю — скинь, по волі Своїй! Бо не немає іншої допомоги, крім тебе, блага Утішителко, тільки Ти, о Богоматір! Будь прославлена на віки віків. Амінь”.