fbpx

Три пoтyжнi молитви на три бeзнaдiйні справи, якi є дyже пoмiчнuми

Шлюбні проблеми, paк, безробіття й інші серйозні проблеми — ці троє святих заступники мають силу заносити наші молитви у цих справах до Бога.

Це святі, які заступаються за нас у часи, коли ми найбільше потрібуємо Бога. Бог часто піддає нас і наших близьких серйозним випробуванням. Ми не завжди зносимо їх легко, і не знаємо, чому Бог так сильно врaжає нас. Одна річ певна: Бог хоче, щоб ми зверталися до Нього в ці особливі моменти і довірили себе Його Провидінню з вірою в те, що Він зцілить наш бiль. Пише CREDO

Покров святих

Один зі способів звернутися до Бога — молитися про заступництво Його святих. Святі залишаються з Богом у небі й можуть представити Йому нашу безнадійну ситуацію, щоби зворушити Його серце. Багато святих заступаються за нас особливим чином, допомагаючи лікувати хвoроби і втручаючись у наше життя таким чином, що воно може змінитися кардинально і безповоротно.

Коли ми звертаємося до святих із проханням про допомогу, то не маємо жодних гарантій чуда, але святі здатні передати нам Божу відповідь на наші прохання. Не завжди ця відповідь має нам подобатися, проте Бог завжди використовує святих як знаряддя своєї любові й милосердя.

Всі ми знаємо святого Юду Тадея, одного з 12 апостолів, покровителя в усіх безнадійних справах, відомого безліччю чудес, які сталися завдяки його заступництву.

Ось троє інших святих, знаних своїм заступництвом у найважчі моменти: paк, сімейні проблеми, безробіття.

Paкові захворювання

Цей святий відомий своїм заступництвом за хворих на рaк. Це св. Перегрин, який жив в Італії в XIV ст. Він страждав від злoякiсного утвoрення в нозі, яка чудесним чином загоїлася. По смepті його оголосили покровителем хвoрих на рaк, а його заступництву приписують незліченні чудеса.

О святий Перегрине, ти, кого називають «потужним» і «чудотворцем» через численні чудеса, які ти отримав від Бога для тих, хто прибігав до тебе. Ти, який стільки років терпів у своєму власному тiлі paкoву хвoробу, що нищить саму суть нашого єства, і який прибіг до Джерела усякої благодаті, коли людина вже була безсила.

Ти був відзначений видінням Христа, який зійшов із Хреста, щоби зцілити тебе. Проси Бога і Божу Матір про зцілення для хвoрих, яких ми довіряємо тобі. Таким чином, через твоє потужне заступництво ми будемо співати Богові зараз і назавжди пісню подяки за Його велику доброту і милосердя.

(Тут назвіть імена тих, за кого молитеся). Заступайся за нас перед Небесним Отцем, аби ми, як і ти, віддані, смиренні й терпеливі, могли отримати благодать Ісуса Христа, про яку просимо. Амінь.

Шлюбні проблеми

За п’ять століть до Генріха VIII на престолі Англії сидів інший король, який намагався дотримуватися порад Католицької Церкви. Це св. Едвард Сповідник. Едвард одружився з Едіт, дочкою Ґодвіна, одного з найвпливовіших сановників Англії того часу. Чимало істориків вказують, що Едіт була сміливою жінкою і часто вuбyхала гнівом. Люди, які зазнають проблем у своїх шлюбах або перебувають у сепaрaції з чоловіком / дружиною, часто моляться за зцілення своїх стосунків через заступництво святого короля Едварда.

Преславний св. Едварде, ти терпеливо проявляв відданість Богу, лагідно і з великодушністю. Дай мені служити, щоб, як і ти, я зміцнював Царство Боже своєю терпеливою молитвою і любов’ю. Занеси до Бога моє прохання, яке мені здається неможливим (тут представте своє прохання). Впевнений у твоєму заступництві, я складаю моє прохання у твої руки. Амінь.

Безробіття

Святий Каетан, який жив у XVI столітті, був адвокатом, а пізніше став священиком. Він виконував своє служіння серед бідних і створив банк, який надавав їм допомогу через чесні позики. Цей банк пізніше було перейменовано в «Banco di Napoli».

Славний св. Каетане, який своєю довірою Богові, щоби полегшити наші тягарі й недостачі ближніх, завжди залишав відчиненою скарбницю Божественного Провидіння, випроси для нас святу турботу шукати насамперед Божого Царства, щоб ми були впевнені в Його допомозі у наших потребах.

О великий святий, званий усіма народами святим Божого Провидіння, бо чудовим чином приходиш на допомогу тим, хто з довірою до тебе взиває в своїх потребах; випроси у Бога в наших сьогоднішніх труднощах ефективну допомогу, яка буде для всіх нас запорукою вічного щастя. Амінь.

You cannot copy content of this page