fbpx

Три ранкові щоденні молитви від проблем, зневіри і біди

Кожен новий день несе в собі нові труднощі, падіння і злети. Без божого захисту нас швидше наздоганяє розчарування, зневіра і біди. Молитися вранці дуже важливо, щоб на самому початку дня заручитися підтримкою Всевишнього.

Отче наш
Ця молитва є не просто універсальною, а обов’язковою для будь-якого християнина. Її читають не тільки перед їжею або у важкі моменти життя, але і з ранку. Розплющивши очі і прокинувшись від сну, присвятіть одну хвилину цій молитві, щоб віддати данину поваги небесам, адже вони пробудили вас і подарували ще один день життя. Текст молитви відомий всім і кожному:

“Отче наш, що єси на небесах! Хай святиться ім’я Твоє, нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі. Хліб наш насущний дай нам сьогодні; і прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим; і не введи нас у спокусу, але визволи нас від лукавого. Амінь”

Молитва пресвятій Трійці
Для початку читається сам текст молитви:

Пресвята Тройце, помилуй нас; Господи, очисти гріхи наші; Владико, прости беззаконня наші; Святий, зглянься і зціли немочі наші імени твого ради.”

Потім можна тричі повторити: «Господи, помилуй» , і завершити ранкову молитву словами «Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь».

Свята Трійця – це три втілення Бога: Отець, Син і Святий Дух. Кожна з цих складових є нашим помічників в земних справах. В сукупності, Трійця – це і є Бог, тому, читаючи цю молитву, ви просите нашого Творця подарувати свою милість і пробачити вам всі ваші гріхи – ті, які здійснені навмисно, і ті, з якими впоратися вам поки не вдалося.

Читайте також: Молитви на успішний і щасливий початок тижня та удачу в справах

Молитва до Святого Духа
«Царю Небесний, Утішителю, Дух істини, що всюди єси і все наповняєш, Скарб благих і життя Подателю, прийди і вселися в нас, і очисти нас від усякої скверни, і спаси, Блаженний, душі наші.»

Це проста молитва – досить рідкісна, складна для сприйняття, але вельми дієва і давня. Її можна читати перед прийомом їжі і з ранку.

Ще одна нескладна молитва, відома майже кожному християнинові:

«Святий Боже, Святий Сильний, Святий Безсмepтний, помилуй нас. Слава Отцю і Сину і Святому Духу, і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.»

Джерело.

You cannot copy content of this page