Три родинні молитви для учнів, які потрібно читати щодня. Боже Отче, додай терпеливості всім учителям, щоб вони могли підготувати учнів до самостійного життя

Молитва перед навчанням

Господь Бог і Творець наш, який Своїм чином прикрасив нас, людей, і вибраних Твоїх навчив Закону Твого, так що ті, які слухають його дивуються, дітям таємниці мудрості Своїй відкрив, Соломону і всім тим, які шукають її, дав – відкрий серця, розум  цих рабів Твоїх (імена учнів), щоб зрозуміти силу Твого закону.

Успішно пізнати викладаються їм корисні знання, для слави Пресвятого Твого імені, для користі і улаштування Святої Твоєї Церкви і розуміння благої і досконалої Твоєї волі.

Нехай будуть сильні розумом і у виконанні Твоїх заповідей, і так навчені прославлять Пресвяте ім’я Твоє і будуть спадкоємцями Царства Твого, бо Ти – Бог, з сильною милістю і благий силою, і Тобі належить вся слава, честь і поклоніння, Отцю і Сину і Святому Духу, завжди, нині і на віки віків. Амінь.

Молитва після навчання

Дякуємо Тобі, Творець, що Ти удостоїв нас благодаті Твоєї, щоб розуміти науку. Благослови наших начальників, батьків і вчителів, які ведуть нас до пізнання добра, і подай нам силу й міць до продовження навчання цього. Амінь.

Молитва для учня (учениці)

Мій любий Ісусе! З цілого серця дякую Тобі за Ласку, що можу ходити до школи. Із вдячності за це обіцяю добре навчатися. Обіцяю завжди бути слухняним (слухняною) і чемним (чемною) перед моїми вчителями, бо знаю, що й Ти, любий Ісусе, зростаючи, був уважним і слухняним Своїй Матері та опікунові святому Йосифові.

Благослови мене, Любий Спасителю! Твоєю Ласкою допоможи мені, щоб я виконав (виконала) всі завдання і тим приносив (приносила) Тобі більшу славу, батькам потіху, а собі користь.

Амінь.

Фото спеціально для Osoblyva.com