fbpx

Три важливі молитви, які потрібно прочитати в перший день Страсного тижня. Сьогодні небеса особливо прихильні до кожного слова

Перший день Страсного тижня дуже важливо почати з молитви. Її слід читати вранці, відразу після пробудження, в обід і ввечері перед сном.

«О, Господь наш всевладний! Ти дарував життя кожному з нас. Так не покинь же нас без уваги Своєї, підтримки і покровительства. Подаруй Своє благословення, прости за вчинки гріховні і допоможи спокус уникнути. Хай буде на все воля Твоя. Амінь».

Ще одна важлива молитва нагадує кожному віруючому, які муки довелося пережити Христу, який привніс себе в жертву заради порятунку всього людства:

«Господь наш, Твій шлях був сповнений небезпек і страху, але ти не злякався смерті, несучи себе в жертву заради кожної людини, що живе на землі! Ти очистив душі грішників, пожepтвувавши собою. Спаситель наш, вбережи наші душі від зла, від гріха зневіри і інших гріхів, та додай нам сил, зміцнивши віру нашу. Амінь».

У Страсний понеділок прийом їжі також необхідно починати з молитви:

«Господь мій, я вдячний Тобі за даровану Тобою їжу! Благослови душу мою, що не покидай мене, допомагай у всьому і стань моїм покровителем. Не залишай мене ні в радості, ні в смутку. Подаруй зцілення душі моєї, прости за гріховні помисли і діяння та зміцни здоров’я моє через їжу, що подарував Ти мені. На віки вічні. Амінь».

You cannot copy content of this page