Три знаки Зодіаку, які казково розбагатіють в останній тиждень лютого

Відомий астролог Павло Глоба вважає, що саме у цих трьох знаків Зодіаку найкращі шанси досягти великих успіхів у сфері фінансів і кар’єри в період з 16 лютого.

Близнюки

Близнюки будуть сповнені цікавих і нестандартних ідей, які є сенс донести до вух колег і начальства. Озвучивши свої пропозиції, вони здатні зробити великий крок вперед у своїй кар’єрі і отримати солідну надбавку до зарплати. Астролог радить Близнюкам зайнятися просуванням своїх проектів та ідей.

Лев

Комунікабельність Лева принесе йому успіх в будь-яких справах, де потрібно знайти спільну мову з оточуючими. У діловому спілкуванні йому не буде рівних. Астролог радить Левам звернути увагу на потрібних людей у своєму оточенні, які можуть показати йому, де “золота жила”. Найбільш вдалі дні: 11, 13 лютого.

Читайте також: Два знаки Зодіаку, на яких у березні чекають серйозні неприємності

Стрілець

Стрілець цілий тиждень буде на коні, впевнений Павло Глоба. Його впевненість у собі та організаторські здібності будуть створювати навколо нього ореол успіху. Це прекрасний час для того, щоб робити кар’єру, зміцнюючи і просуваючи свої позиції. Найбільш вдалі дні: 13, 15 лютого.

За матеріалами УНІАН, фото з вільних джерел