Це дуже дивно – я пам’ятаю її зовсім маленькою дівчинкою, але в той же час це перші, такі сильні, почуття до жінки в моєму житті

Ніколи не думав, що потраплю в таку ситуацію. Але так сталося, що я почав зустрічатися з донькою свого найкращого друга, з другом ми однолітки. Тепер відчуваю себе зрадником по відношенню до нашої дружби. Мені 45, їй 26.

Ініціатором наших стосунків стала вона. Я намагався відгородитися від неї, прислухувався до голосу розуму, але пристрасть взяла верх. Тепер ми потайки від усіх зустрічаємося, вже майже 2 місяці. Єдине, що радує, ми нікому не зраджуємо, я давно розлучений, а вона і не була ні з ким в стосунках.

Це дуже дивно – я пам’ятаю її зовсім маленькою дівчинкою. Але в той же час, вона вже доросла жінка, здатна самостійно приймати рішення. У неї є своє життя. Можливо, наші стосунки ні до чого серйозного й не приведуть, я не знаю.

Мені соромно перед другом, що приходиться брехати йому. Але з іншого боку я дуже щасливий, це перші, такі сильні, почуття до жінки в моєму житті. Кохання повністю затуманило мою голову.

Цікаво, щоб зробили ви, коли б дізналися, що ваша доросла дитина почала зустрічатися з вашим однолітком?