fbpx

Це як себе потрібно не любити, щоб вiддaтиcя незнайомцю за один комплімент?

Вчора один з моїх колишніх привітав зі святами і  Новим роком. Попереписувалися ще трохи, і раптом він пише: «приїжджай, я оплачу таксі!» Власне, це таксі мене, напевно, і вибісило.

Ось вже, царська щедрість! Питаю, з чого б мені посеред ночі підхоплюватися і тягнутися через все місто? Ти до дзеркала-то підійди, подивися на лисину свою і пузико.

Рік тому ти дивився на мене щенячими очками, красиво залицявся і я дозволяла себе любити. Не було у нас ніяких африканських приcтрaстей. А потім ти ще й заявив, що на тебе напала дeпресія і бажання побути на самоті.

Я відпустила тебе з миром і, обводячи поглядом наше минуле, я не бачу жодної, жодної причини раптово мчати до тебе назустріч. Подзвони завтра, пообідаємо, поговоримо ах, я вбuваю романтику? Ну що ж, у тебе завжди є шанс зробити собі приємно, розглядаючи мої фоточки в фейсбуці.

Або ось ті ж диваки які раптом пишуть в мережі: «Яка красуня! Хочеш, я приїду?» Ось невже це хоч колись спрацьовує? Це наскільки потрібно бути самотньою, щоб дaти незнайомому чоловіку за один комплімент? І що має бути зі здоровим глуздом у дорослої жінки, щоб привести в будинок невідомого з інтернету? Щоб вранці писати заяву про крадіжку?

Або ось жонатик, який відразу заявив, що з часом складно, але три рази в тиждень він водить дитину в басейн поруч з моїм будинком до 7 ранку. І вже о 7.15 може бути весь мій. Аж до 7.45! Цілих 30 хвилин кохання! Три рази на тиждень! До сих пір, напевно, не розуміє, чому я відмовилася!

Або дивак, який так любив мене пару місяців тому! Найбільше йому подобалося приходити до мене додому. Адже ресторанна їжа приготовлена ​​без душі, вона в підметки не годиться моїми золотими ручками зробленим сирникам!

А мені ось подобається їжа в ресторанах. І речі в магазинах. І різні міста за кордоном. Я так йому і говорила. Він скоро засумував і на початку грудня заявив, що я мало його ціную. «Ага! подумала я, – на новорічному подарунку вирішив зекономити! З’явиться в січні.» Мені стільки років, я без карт майбутнє передбачаю!

І точно! Першого січня дзвонить: «Як ти? Як новий рік?”

«Чудово, кажу, – у веселій дружній компанії.» І прям засмутила людину!

«Я думав ти одна, про мене думаєш!»

Адже ось любов яка! Від щирого серця людина мені побажав одній проридати всю новорічну ніч!

Читайте також: “Я хотів би років на десять старшу коxaнку, і бажано заміжню! Це ж просто падарунок долі”

«А хочеш, я тебе зараз вкраду?»

Романтичний такий! Я тільки приїхала вітати батьків, вся сім’я за столом і тут я раптом зриваюся і їду з незрозумілим п’яним мужиком!

Хлопчики, ви не останню дівчину в цьому місті вибрали! У мене цікаве життя, широке коло спілкування, престижна робота. При бажанні, я сама заповню чимось цікавим 365 вечорів. Але це і не потрібно, тому що я і в 40 отримую більше пропозицій, ніж у вас було в кращі часи!

І якщо я залишуся вдома, то це тому, що я так захочу. Захочу провести вечір в моїй власній, затишній і стильній квартирі, в ліжечку, схожою на хмарку з латексним матрацом, пуховим наматрацником, шістьма подушками і пухнастою ковдрою.

You cannot copy content of this page