Ці знаки Зодіаку взагалі не вміють кохати

Звичайно, не все так погано, як здається на перший погляд. Люди, яким важко даються яскраві і чесні емоції, можуть все одно подарувати вам щастя.

Близнюки

Близнюки можуть бути романтиками, можуть говорити «я тебе кохаю». Виявляється їх невміння любити в неприємних вчинках, заснованих на егоїзмі. Вони часто брешуть, є одними зі знаків Зодіаку, які найбільш часто зраджують. Джерело

Якщо вони знаходять ту саму людину, з якою хочуть пов’язати своє життя, то роблять все, щоб стосунки на початку були бурхливими і яскравими, але цей порив Близнюків може швидко затихнути або повністю згаснути.

Близнюки – це люди динамічні, тому вони рідко хочуть дітей, весілля, щоденність і рутину. Якщо ви забезпечите їх яскравими емоціями на довгий термін, то вони ні за що не втомляться від вас. На жаль, в таких стосунках доведеться майже завжди працювати за двох, адже Близнюки люблять тільки отримувати, але ніяк не віддавати.

Доведеться звикнути до того, що всі ваші спроби зробити їм приємне сприймаються як належне. Близнюки бояться відповідальності, тому постійно шукають відмовки, щоб ухилятися від роботи по дому.

Козеріг

Козероги – трудоголіки, у яких часто просто не вистачає часу на кохання. Якщо їм все ж вдається знайти свою другу половинку, то прояви любові від них чекати особливо не варто. Ці люди можуть бути дріб’язкові і просто забути про те, що їх люблять. Вони занурюються в особисті справи, забуваючи про близьких.

Козероги бувають нудними, а також досить аморфними, тому у стосунках з ними вам доведеться розпалювати вогонь пpистpaсті самостійно. Навіть якщо Козероги самі закохуються в когось, то доглядають часто дуже посередньо і нецікаво. Будь-який прояв любові з боку другої половинки Козероги сприймають як належне. Якщо ви вже одружені, то на питання «чому ти на мене не звертаєш уваги?»

Козероги можуть відповісти: «Ми одружені, хіба ні?». Це вперті люди, з якими краще не сперечатися, тому що виграти суперечку буде просто нереально. До того ж ви отримаєте левову дозу негативу від цих енергетичних вaмпipів.

Водолій

Водолії обожнюють бути вільними і відчувати себе незалежними у стосунках. Їм потрібна легка любов без особливих зобов’язань. Ці люди завжди допоможуть другій половинці, завжди підтримають людину, але вони не будуть терпіти поганого ставлення до себе. Любити вони вміють, але тільки на самому початку.

Після того як цукерковий період закінчується, Водолії перетворюються в нудних людей. Таке відчуття, що ви одружені вже 10 років, у вас ціла купа дітей і боргів по іпотеці і кредитах. Водолії цінують людей, але швидко стають холодними. Якщо у вас все устаканівается, то вони нудьгують без яскравих емоцій. Згодом кохана людина для них перетворюється в щось само собою зрозуміле.

Вони не можуть кинути другу половинку тільки тому, що їм нудно, тому що їм вас буде шкода. Словом, закохуватися в Водоліїв собі дорожче. Можна купитися на їх харизму, чарівність і дотепність, але це як вітром здує через кілька місяців, максимум, через рік.

Скорпіон

Скорпіони жopcтокі, але тільки до тих пір, поки не зможуть зрозуміти вас повністю. Їм необхідно пізнати людину, перш ніж відкритися. Навіть у шлюбі вони можуть без особливої ​​причини стати відстороненими на якийсь час. Зрозуміти їх можуть тільки вони самі, та й то не завжди.

Скорпіони здатні на прояв почуттів, проте, їх непередбачуваність псує все враження від стосунків з ними. Щоб любити Скорпіонів, людині потрібно терпіння. Випади Скорпіонів можуть тривати нескінченно – навіть коли у вас буде сім’я і діти. Словом, ці люди далеко не подарунок, тому любити вас нормально вони, швидше за все, не зможуть.

Представники цього Водного знака Зодіаку в більшості випадків ще й закохуються повільно, тому можуть передумати відповідати вам взаємністю.

Читайте також: Повний Місяць у червні – ваш особливий час для змін

Рак

Раки не закохуються – вони знаходять людину, яка найкращим чином підходить для створення сім’ї. Ці люди досить романтичні і цікаві, але тільки на самому початку стосунків. Через деякий час, а, тим більше, після одруження, вони відсторонюються від вас, але рівно настільки, наскільки дозволяє здоровий глузд.

Яскравих почуттів і емоцій ви не отримаєте, але і занадто нудним ваше життя не стане. Раки вміють дбати про людей, але не вміють їх по-справжньому сильно кохати. З цими людьми спокійно і тепло, але, як то кажуть, від надлишку солодкого бувають проблеми. Іноді хочеться поспілкуватися з друзями, зірватися і поїхати в інше місто на вихідні.

Раки чимось нагадують Козерогів, тому що їм теж хочеться, щоб все було не спонтанно, а за розкладом. Навіть в iнтuмнoму житті у Раків все за розкладом. Пpиcтpасті і емоцій від них не дочекаєшся.