«Твоя дитина – твій гість» або як бути мамою хлопчика

Багато жінок відчувають щастя материнства. Хтось стає мамою прекрасної принцеси, а інші виховують маленьких богатирів. Згодом діти виростають і створюють свою сім’ю. Джерело.

Але що ж, означає бути матір’ю одного сина, і до чого потрібно бути готовою мамі маленького хлопчика? Це звичайно ж щастя, але і велика відповідальність.

Етапи, через які проходять всі мами

1. Народження. Це радість, так як в житті з’явився маленький принц, якого любиш, дбаєш, і віддаєш йому частинку себе.

2. Садок. Потрібно готувати хлопчика до ранків, шити костюми, прищеплювати правильні манери поведінки. Кожна мама знає, що таке подряпані коліна, і ночі біля ліжечка, коли син захворів.

3. Школа. Навчання разом з сином, складання портфеля, а ще дзвінки від вчительки, яка скаржиться на хлопчика. Тут слід пояснювати, що правильно, а що ні, вчити бути сміливим і порядним, мужнім і чесним.

4. Дорослішання. Хлопчик швидко росте і змінюється, і в цей момент мама починає помічати, що все менше і менше знає про його життя. Він стає потайним, і мало чим ділитися. Юнак може не з’являтися всю ніч, а мати переживає за нього.

5. Дівчата. Хлопець зовсім дорослий, і може зустрічатися з дівчиною, яка, на думку матері, не зовсім йому підходить. І таких може бути багато. А після, з’являється та, яка забирає у матері сина.

6. Переїзд. Вже дорослий чоловік, він хоче побудувати свою сім’ю. Але для матері він залишається єдиним маленьким хлопчиком, якого вона не готова відпускати, тому що звикла бути для нього найважливішою людиною. А тепер – вона жінка № 2 в житті сина. І з цим залишається тільки змиритися.

Читайте також: “Ні, синку, тебе не заберуть цигани. І баби Яги не існує. І люблю я тебе навіть коли ти не слухняний” – найкращі слова мудрої мами

Багато жінок, які виховують хлопчиків, проходять через ці етапи. Але поганого тут нічого немає, адже це природний хід життя. Адже кожна мама теж колись була дівчиною, яка стала для хлопця жінкою № 1.

Є одне мудре прислів’я: «Твоя дитина – твій гість. Нагодуй його, виховай і відпусти». Кожна мати повинна бути готова до того, що син виросте, і у нього з’явитися дружина.