“Ти худнеш і приводиш себе в порядок, або я знайду коханку”

«Це ти у всьому винна, ти перетворилася на злобну мегеру, постійно виносиш мені мозок і взагалі перестала цікавити мене як жінка».

Даша через декрет зачахла, перестала стежити за собою і набрала зайві 25 кг. Її чоловік Костя прямим текстом говорив, що якщо вона не схудне, то він за себе не ручається, так як повних жінок не втерпить апріорі. Незважаючи на погрози, наївна була впевнена, що це всього лише слова, і він не посміє.

Через деякий час Дарина взяла телефон чоловіка, щоб включити гру для сина, і випадково побачила листування iнтuмного характеру з іншою жінкою. Природно, вона відразу зателефонувала на цей номер, і коханка Катерина з радістю розповіла про зради її чоловіка, причому вони були регулярними, і тривали не один місяць.

Одурівша від шoкy жінка почала з’ясовувати стосунки з чоловіком, однак той почав нападати і стверджує, що це дружина винна в тому, що трапилося, адже він її попереджав.

Загалом, класика жанру – дружина просто забила на бажання свого чоловіка і вирішила, що він буде любити її будь-якою, а чоловік взагалі домагався краси дружини шантажем. Навіть не знаю, з одного боку я як жінка повинна начебто підтримати обмануту дружину, але мене дико тягне в стан ворога.

Читайте також: Дівчина вiддaлaся на першому побаченні: спершу до себе привів, а тепер думає чи порядна вона?

Якщо дружина перетворилася в свинюшку і не реагує на прохання чоловіка схуднути, то це можна порівняти з ситуацією, якби чоловік перестав митися і голитися і вимагав любові до себе.

Хіба неприємну, відразливу своїм зовнішнім виглядом людину, можна любити?

Джерело.