“Ти у нашому домі не бажаний гість і про спадщину можеш забути”: Юля стала ворогом для батьків, бо врятувала сестру від шлюбу з дідуганом

Дружину мого рідного брата, звати Юлія, вона дочка заможних батьків. Ось тільки це багатство її не торкнулося. Юля дуже рано стала не потрібною батькам, тому досить швидко подорослішала. Відносини з матір’ю стали ще складнішими, коли Юля вступила на перший курс ВНЗ і переїхала з будинку в гуртожиток.

Там вони та познайомилася моїм братом. Вчилися на одному курсі та незабаром одружилися. До народження своїх дітей вони стали разом розвивати свою справу та успішно пройшли та вогонь і воду. Так Юля стала незалежною дівчиною та обірвала всі контакти з батьками. Джерело

Але нещодавно на горизонті з’явилася молодша сестра, яка попросила у неї притулку. Сестра розповіла, що їх батько збoжeвoлів і хоче видати її заміж за свого бізнес-конкурента. Все б нічого, але різниця у віці у них 29 років!

Юля була шoкована цією новиною і негайно вжила заходів. Зняла для сестри однокімнатну квартиру і влаштувала до себе на роботу. Уже понад місяць батько намагається знайти молодшу сестру, але Юля тримає його на відстані.

Читайте також: “Стара, я сказала тобі, не лізь у холодильник! Ти продукти купляла? Сиди в кімнаті, як мишка!”: Відчинив двері, а вона спокійно лежала у лiжку і мирно спала вiчним снoм

Нещодавно батько подзвонив їй і сказав, що вони з матір’ю ненавидять її, за те, що вона перешкодила цьому весіллю і «ховає» від них сестру. Пізніше їй зателефонувала мати та сказала, що вона залишається без спадщини та тепер буде не найбажанішою гостею в їхньому будинку.

Юля не особливо засмутилася, оскільки їм з чоловіком цілком вистачає тих грошей, що вони заробляють, а тe, що вона допомогла сестрі уникнути цієї жaxливої долі з літнім бізнесменом — це справжня перемога!