У багатьох буде можливість докорінно змінити життя і почати його з чистого аркушу: східний гороскоп на 2020 рік

У 2020 році у всіх нас буде шанс почати життя з чистої сторінки. Ну, може не все життя, але деякі його глави – точно. Рік Щура відкриває дванадцятирічний цикл гороскопу. Господар року цінує силу моменту, а значить, час перестати забігати вперед або чіплятися за минуле.

Багатьом представникам китайського гороскопу вдасться, нарешті, викреслити з життя все, що тягнуло вниз, і знайти те, що буде сприяти успіху. Це рік виконання мрій, і передбачливий Білий Щур розкриє очі на багато речей. Джерело

Щур

Народженим в рік Щура обов’язково пощастить в 2020 році, адже це їх рік. Очікуються несподівані зміни й відновлення – з’явиться можливість переписати власну долю практично з нуля. Експерти радять проявити всі свої здібності і таланти, щоб отримати максимум користі і задоволення. Блискучі успіхи чекають практично на всіх фронтах життя, тому не варто стримувати себе в мріях і звершеннях.

Бик

Динамічний авантюрист-Щур поставить представників Бика в незручне становище. Головне протиріччя року, з яким доведеться зжитися, – негативне ставлення до хитрості й спритності Щура. Послідовним і неквапливим бикам складно хитрувати і приймати швидкі рішення – вони потребують налагодженої схеми, де все гранично зрозуміло і просто, тому 2020 рік стане для них справжнім випробуванням.

З іншого боку, у Щура і Бика є багато спільного – раціоналізм і любов до матеріального. Це згладить гострі кути і допоможе продовжити шлях второваною дорогою.

Тигр

Тиграм 2020 рік пропонує зіграти в цікаву гру – «кішки-мишки». Представникам цього Знака буде непросто примирити свою природну безпечність з раціоналізмом покровительки року. Тигри за своєю суттю виступають проти всього, що цінує Щур: Тигри люблять ризик, а Щур тяжіє до безпечної стабільності, Тигри сміливо йдуть в бій, Щур ж радить спочатку вивчити реальність на предмет небезпеки.

Від такого протистояння можна очікувати чого завгодно, але астрологи радять Тиграм не сходити зі шляху і не зраджувати своїм принципам.

Кролик

Під захистом Щура Кролики будуть відчувати себе приємно і комфортно. А все тому, що їх риси багато в чому копіюють господиню року: вони люблять комфорт, шукають своє щастя, вміють підлаштовуватися під обставини і завжди знаходять вихід із кризової ситуації. Правда, Щур більш рішучий, але це не суперечить установкам Кроликів. У 2020 році астрологи радять бути уважнішими до знаків долі, щоб не прогавити свою удачу.

Дракон

Драконів в рік Щура чекає робота над собою. Господар року змусить стати більш відповідальними і менш емоційними. Як би це не було складно, але це обов’язково принесе свої плоди. Стрімкий злет кар’єрними сходами, приплив грошей, щастя в любові – лише неповний список подарунків, якими Щур може винагородити Драконів. Але їм належить узяти на озброєння холодний розрахунок і вміння домагатися бажаного обхідними шляхами.

Змія

Майбутній рік дозволить Зміям скинути стару шкіру і переродитися, розкрити таланти і реалізувати амбіції. Правда, заступництво Щура може трохи затиснути їх в тісних рамках. Народженим в рік Змії близька хитрість і прозорливість Щури, але їм не до вподоби її логічність і прагнення докопатися до суті. Зміям звичніше орієнтуватися на інтуїцію, чого в 2020 році астрологи робити не рекомендують.

Кінь

Представникам Коней доведеться брати участь в скажених перегонах, де призом позначено особисте щастя, успіхи в кар’єрі і матеріальна стабільність. Природа енергійних Коней протилежна природі обережного Щура, що викличе протистояння. Астрологи радять приборкати волелюбність і почуття справедливості. Заради свого благополуччя доведеться закрити очі на лестощі і лицемірство оточуючих, не вплутуватися в конфронтацію і слідувати своїм шляхом до щастя.

Вівця

Вівця і Щур дуже схожі: представники обох Знаків люблять насолоджуватися життям, цінують передбачуваність, успішно підкорюють людські серця, прагнуть до матеріальної забезпеченості. Вівцям лише не вистачає діловитості і меркантильності, якими активно користується Щур. У новому 2020 році астрологи рекомендують народженим в рік Вівці бути наполегливими і претендувати на те, що дозволить радикально змінити життя.

Мавпа

Народженим в рік Мавпи потрібно підготуватися: попереду кардинальні зміни. За прогнозом астрологів, 2020 рік стане для них поворотним і доленосним. У період правління Білого Щура найяскравіші якості розкриються, що допоможе виконати сміливі бажання. Правда, господар року закликає Мавп діяти більш тонко, без бурхливих емоцій і імпульсивних вчинків.

Півень

Новий рік стане непростим для амбітних представників Півня. На одній шальці терезів – можливості для розробки і реалізації наполеонівських планів, на інший – нескінченні перешкоди і віражі. Можна сказати, що зважити підстави майбутніх звершень буде непросто, але цікаво. Найскладніше випробування, яке чекає в 2020 році, – це внутрішні трансформації. Щур змусить змінити своїм установкам і перестати грати на публіку.

Читайте також: Гороскоп сумісності: що чекає вашу пару в 2020 році

Собака

Представники Щура і Собаки дуже схожі зовні, але в основі своїй – зовсім різні. Згідно з китайським гороскопом, Щур нахабний, Собака справедливий. Щур любить гроші і заради них готовий на багато що, Собака ж не піде по головах і не візьме чуже. Отримати заслужену винагороду за сміливість і відкрите серце вийде, якщо навчитися більш гнучкій поведінці. Щур зажадає від Собак зробити вибір на користь себе, забувши на час про мораль, а також про думку і потреби оточуючих.

Свиня

Щур імпонує представникам Знака Свині, тому їм буде легко звикнути до реалій 2020 року і взяти своє. Нові таланти і захоплення, нові можливості і перемоги, нові горизонти і відкриття – Щур обіцяє бути щедрим по відношенню до Свиней. Але потребують і дещо натомість: це спритність і заповзятливість. Астрологи радять обов’язково скористатися цими якостями, щоб наблизити заповітне і нарешті знайти своє щастя.