У брата вже давно є друга сім’я: дружина і син. Вірніше, коханка і дитина. Це його колишня колега по роботі, він випадково з нею пеpeспав на новорічному корпоративі, а в результаті – дитина. А я його прикриваю

У мого молодшого брата, на відміну від мене, є сім’я. Дружина і двоє чарівних діток. Одружилися вони по великому коханню, спочатку жили для себе, а потім тільки наpoдили. На той момент їм було вже по 30 років. Тобто все у них було добре, тому я дуже здивувалася, коли дізналася, що це тільки оболонка ідеальної родини.

Одного разу мені зателефонувала Катя, дружина брата, і запитала, де він. Типу, він у тебе? Я спочатку зам’ялася, потім сказала, що так, був, але вже поїхав. Поклала трубку і швидко йому написала, що так і так. Він передзвонив, сказав, спасибі, обіцяв заїхати пізніше і поговорити. Джерело

З цієї розмови я зрозуміла, що у нього вже давно є друга сім’я: дружина і син. Вірніше, коханка і дитина. Це його колишня колега по роботі, він випадково з нею пеpeспав на новорічному корпоративі, а в результаті – дитина.

З урахуванням віку, а їй вже 35, про абopт мови і не йшло. Вона поставила умову, що аліменти їй не потрібні, а чоловік і батько дитинi потрібен, тому, будь добрий, приїжджай до нас кілька разів на тиждень на вечері, на вихідні і у відпустку.

Ось так і кидається він уже кілька років. Діти ростуть, жінки починають здогадуватися, що він щось не договорює. Піти з другої сім’ї він не може, там сказано, що в разі чого законна дружина про все дізнається і тоді родина впаде.

Читайте також: Я замовила красивого, галантного хлопця на пристойній іномарці. Щоб подруга від заздрості луснула. А коли зустрілась з ним – безнадійно закохалась

Питаю його, кого з них любиш? Каже, дружину люблю, але до другої сім’ї теж прив’язався, жарт, стільки років туди їздити. Та й дитина все-таки там теж ріднa.

І якщо другу неофіційну дружину я не бачу і не бачила ніколи, то з Катею ми постійно перетинаємося, на святах, в гості, ми ж родичі. І мені постійно доводиться прикривати брата, говорити, що кран мені лагодив, що трубу прорвало та інше. Брешу їй в очі, а самій соромно.

Адже якщо все розкриється, вона мені цього ніколи не пробачить. А якщо бумеранг повернеться? Тоді буду стpaждати я.