У Лазареву суботу прийнято читати молитву про зцілення від недуг. Ось одна з них

“Ісусе, твої руки та ноги були пробиті, щоб ми могли бути зціленими, і наше тіло, храм Святого Духа, очищене. Ісусе, через Твої терпляче винесені страждання, зціли нас!

Зціли нетерплячість наших хворих і доглядають їх. Ти знаєш, як страждання можуть зробити нас нетерплячими. Віднови любов до нас, щоб ми могли терпіти біль так, як Ти. Ісусе, Сину Давидів, помилуй нас!

Ісусе, ти прийняв терновий вінок на голову. Завдяки Твоїм ранам і вінку з терену зцілився біль, який я маю у своїй голові. Ісусе, Сину Давидів, помилуй нас!

Ти заплющував очі. Віднови зір сліпим. Ісусе, Сину Давидів, помилуй нас!

Ісусе, Ти слухався Свого Батька, Ти слухався Його Слова і прославляв Його Своїми устами. Віднови наш слух та мову. Зціли німих та глухих. Ісусе, Сину Давидів, помилуй нас!

Ісусе, Своїми руками та ногами, пробитими цвяхами, зцілили різні види недуг. Відкрий також усі стиснуті в кулаки руки. Ісусе, Сину Давидів, помилуй нас!

Ісусе, Тобі відкрили купу і пробили серце Твоє. Зціли наше серця. Ісусе, Сину Давидів, помилуй нас!

Ісусе, ти страждав невинно. Я молюся за тих, хто страждає від байдужості безсердечних і зарозумілих. Зціли їх, Ісусе! Ісусе, Сину Давидів, помилуй нас!

Маріє, ми з Тобою біля підніжжя Хреста. Ти знаєш наші скорботи, проблеми та болі і як страждають наші душі. О, Мати Втіхи, як я дякую Тобі, що не один(одна)! Я дякую Тобі, що Ти зі мною в болях і на хресті.

Я простягаю до Тебе свою руку, я присвячую своє життя Тобі, щоб я могла стояти біля Хреста Твого Сина.

О, Маріє, Мати з ніжним серцем, оберни нас, приготуй нас, омий нас, щоб ми були готові служити нашому Господу Ісусу і служити один одному.

(Помоліться: «Отче наш», «Богородице Діво», «Слава Отцю»)

Нехай благословення миру, любові, милосердя та духовного та фізичного здоров’я зійдуть зараз із Хреста на мене та на весь світ!

В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь”