У нас на роботі дружний зміїний колектив не замовкає. У одної з колег сталося непоправне. Вона знайшла ​​повідомлення в телефоні чоловіка від іншої жінки

Не те що б спеціально вона там щось шукала. Навіть більше, чоловік сам дав телефон що б колега перекинула якісь там фотографії дачі. І в процесі приходить повідомлення від колеги чоловіка.

Випадково натиснувши (адже вона переносила фотографії скопом натискаючи на них в галереї) не в фотографію, а в це повідомлення побачила цікаву переписку.

Переписка не залишала сумнівів у тому що це зрада. причому не одноразова. Спільні плани на майбутнє, ніжності ну і все в цьому дусі.

Явно ці стосунки тривають не один тиждень, скоріше навіть не один місяць.

Дивуюся звичайно терпінню цієї колеги, але вона з кам’яним обличчям завершила розпочате. Віддала телефон і пішла готувати вечерю.

І це навіть не відбивні (щоб хоч якось виплеснути негативну енергію). Вона напекла млинців, навіть на роботу принесла. Сказала хороше медитативне заняття, хоч подумала трохи.

Зрозуміло, що ніхто цього зрадника пробачати не збирається. Не знаю що вже вона там такого начитала, але мови про прощення бути не може.

Тепер думає, що продавати дачу і вкладати гроші від продажу в іпотеку вже не варто. Вони хотіли поліпшити свої житлові умови і з двушки в старому будинку переїхати в трикімнатну квартиру в новому.

Квартира в якій вони зараз живуть дісталася колезі у спадок ще до шлюбу. Тепер зрозуміло чому чоловік наполягав на розміні квартири. Адже тоді нова буде куплена вже в шлюбі.

І буде що ділити, не хоче він мабуть в свої 40 років знову орендувати квартиру, та й зарплати не вистачить на нормальниу оренду. Адже є дитина, а це аліменти.

Найголовніше питання. Чи варто про все це розповідати чоловікові коханки чоловіка, ну тій самій, яка повідомлення надіслала?

З одного боку це їх проблеми в шлюбі і мабуть не все так добре. Може коханка зібралася йти вже, але сторінка в соціальних мережах просто рясніє їх взаємними зізнаннями в коханні і щасливими фотографіями.

З іншого боку колега як обдурена сторона, хоче щоб і той чоловік знав правду.

Але наш спільний колективний розум відмовляє її від такого вчинку. Ні до чого хорошого явно не призведе.

Як вважаєте?