fbpx

У Веневському храмі Архистратига Михаїла за кордоном замироточила Ікона 18 століття «Знамення». Фото і молитва

З очей Божої Матері біжать Мироточиві Сльози, які вперше з’явилися ще 8 лютого цього року і повторюються з періодичністю в кілька днів до цього часу.

Як стверджує парафіянин, ці сльози мають солонуватий смак, так ніби це сльози звичайної людини.

За словами служителя храму отця Олега, ікона належала місцевому жителю, який знайшов її на горищі близько тридцяти років тому, за його словам – «ця ікона дуже йому допомагала». Перед своєю смертю чоловік приніс ікону в храм.

В історії образу «Знамення» налічується безліч чудес протягом декількох століть. Ікона здавна допомагала людям, які підносили перед нею щирі молитви Богородиці і захищала від епідемій і від всіх нападів ворожої сили.

Молитва перед чудотворною іконою

Дану молитву слід читати тим, хто хоче зміцнити віру, захистити своє життя і життя близьких:

«Цариця Небесна – Богородице, Добра і Всесильна Покровителько і Заступниця усердна. Смиренно підношу молитву, благаючи про допомогу Твою в цей складний час: умоли Сина Твого і Господа Бога нашого Ісуса Христа не залишити мене і моїх близьких в невірі і розпачі. Нехай зійде на нас Благодать Духа Святого , і позбудемося ми напастей і хвороб, і всіх загроз, що послаблюють дух.

Віджени ворогів від Неньки України і народу нашого, які користуючись бідою нашою хочуть загарбати землю нашу. Так як колись позбавившись рук, Афоній покаявся і Ти зцілила його, так і нинішніх боговідступників приведи до покаяння. Але якщо в сатанинській злобі зачерствіли серця їх і унеможливили навернення, то пошли Ангелів Грізних, які вселять в них страх і покладуть перешкоду злу.

Божа Мати Чесніша від Херувимів і Славніша від Серафимів під Твій Покров віддаємо життя наше, зміцни душі у вірі, щоб проживши це життя в мирі і благочесті, ми завжди тебе славили і нині і повсяк час і во віки віків. Амінь».

You cannot copy content of this page