fbpx
Молитва

Благословення Української церкви на особливе молитовне правило у великий піст

Великий піст — це час, який необхідно провести у покаянній молитві та рішучості у прагненні до духовного вдосконалення. Через духовне і тілесне утримання ми готуємо себе до радісної зустрічі найсвітлішого празника Воскресіння Господа нашого Іісуса Христа.

На жаль, сьогодні у світі дуже багато ненависті, що беруть свій початок в гріховних глибинах людського егоїзму та небажанні виконувати заповіді і жити по волі Божій. Ми маємо усвідомити, що ворожнечу між людьми породжує гріх.

Тому, вступаючи у Великий піст, всім нам треба зменшити образи один на одного, заздрість і гордість. Стараймося влаштовувати своє життя згідно зі словами нашого славетного земляка – святителя Димитрія: «В молитві будь серафим, в праці — херувим, в поводженні зі всіма — ангел».

У цьому і відкривається блага перспектива Великого посту — навчитися жити в мирі з Богом і в злагоді один з одним.

Тому благословення всім чадам Української Православної Церкви протягом Великого посту щодня прочитувати по одній главі Святого Євангелія і робити три земні поклони задля припинення війни, подолання ворожнечі на нашій багатостраждальній українській землі та збереження миру у світі.

You cannot copy content of this page