Уникайте ризиків, обходьте непорозуміння з друзями і коханими: гороскоп на 16 грудня

Овен

Для Овнів це позитивний день, але в «пакет подій» включена криза або форс-мажорний момент. Ви можете потрапити в капкан, приготований своїми ж руками. Приманкою буде пpистpасть, реванш або доза адpeналіну. Варто дотримуватися ази безпеки в технічних і iнтuмнuх питаннях, не ризикувати без потреби, уникати екстремальних видів спорту і нeбeзпeчних розваг. Батькам потрібно доглядати за дітьми. Джерело

Телець

Тельцям варто дотримуватися обережності в ділових і особистих стосунках. День підкреслює побутові, ділові, творчі, батьківські, територіальні розбіжності. У складній ситуації краще не загострювати обстановку, сварка може отримати досить деструктивне продовження. Ризик зіткнень вищий, якщо ваш партнер, дитина або близька людина початково володіє важким характером, або тримає на вас образу.

Близнюки

Близнюкам сьогодні варто краще готуватися до спортивних ігор та творчих заходів, а також до поточних робочих процесів, поїздок, тренувань. В самому розпалі справи може виникнути криза, наслідком якої при невмілому підході буде зрив планів або загострення проблем зі здоров’ям. Можлива несправність транспорту або інструменту, «ведмежа послуга» замість допомоги. Бажано відкласти подорож.

Рак

Сьогодні зірки не рекомендують Ракам розвивати бізнес, здійснювати опepації. Ризик в цю добу перевищує вірогідну користь. Можуть виявитися небезпечними покупки — в тому числі, дитячі іграшки і товари, придбані для творчості, спорту, відпочинку. Якщо те чи інше придбання є нагальною необхідністю, вам не завадить швидше протестувати новинку на предмет її безпеки і функціональності.

Лев

В цю добу Левам не завадить подвоїти обережність. Зросте ймовірність нажити собі проблем, не виходячи з дому або не покидаючи «насидженого місця». Велика ймовірність накликати на себе грозу, захищаючи свою справу або територію. Піддавшись емоціям або проявивши легковажність, ви можете зробити фатальну помилку, яка в майбутньому обернеться кризою в сім’ї, житлових справах, бізнесі або стосунках з людьми.

Діва

Сьогодні Дівам потрібна обережність у дорозі, особливо, в момент, коли потрібно перейти від слів до справи. Фатальні накладки в дорозі вірогідні через ігнорування правил дорожнього руху, «креативу», а також із-за прихованого браку, неякісного ремонту, недбалого технічного обслуговування і відсутності потрібних навичок в екстремальній ситуації. Не варто брати з собою в поїздки дітей. У відносинах краще спиратися на гармонію переконань.

Терези

Сьогодні Терези можуть сміливо брати участь у колективних дискусіях і шукати братів по переконаннях, але зірки радять їм проявити обережність у командних іграх іншого плану, наприклад, пов’язаних з бізнесом. Не рекомендується шукати інвесторів і спонсорів, включатися в змагання з серйозними ставками. Ризиковані біржові ігри. Добре підтримати зв’язок з другом або популярною особистістю.

Скорпіон

Сьогодні самопочуття Скорпіонів, як і хід їх справ, залежить від обраної ними тактики. Ситуація ускладнюється, якщо ви вперті, самолюбиві, честолюбні, агpeсивно проштовхуєте свої інтереси, рекламуєте таланти або нав’язуєте послуги. У цьому випадку, ви ризикуєте викликати роздратування і у «чужих», і у «своїх». При поганому управлінні своєю енергією та емоціями можлива перевтома, невдача, зрив, травма.

Стрілець

Стрільцям день дозволяє підтримати безпосередній контакт або духовний зв’язок з далеким однодумцем, учителем або учнем. Більш складною буде ділова взаємодія, особливо, заснована на ризикованих закулісних справах і загальному непристойному минулому. Чим довший шлейф секретів і грішків, тим складніша «підкладка» ситуації. Можлива паcтка, удaр з-за рогу, підступ з боку іноземців.

Козоріг

Для Козорогів день пов’язаний з ризиком. Переживання цієї доби дають вам потужний творчий імпульс, але дорогою ціною. Якщо ви поведете себе необачно (наприклад, надто азартно), потенційна небeзпека перейде в статус реальної. Якщо ви натура пpистpасна, важливо вчасно помітити ознаки загpози. В іншому випадку, у вас з’явиться перспектива втратити гроші, посваритися з друзями, пасією, дітьми.

Читайте також: Фінансовий гороскоп з 16 по 22 грудня: Положення зірок і планет на цьому тижні буде непростим, і це вплине на кожного представника зодіакального кола

Водолій

Водоліям сьогодні недешево даються любов, слава і популярність. Перебування «на сцені» обіцяє не тільки хвилини натхнення, але і проблеми, аж до чужої підступності, шкідництва та помсти. Якщо є вибір, зірки радять утриматися від публічності, не вестися на провокації або прохання «показати товар обличчям». Варто цінувати старих друзів, з якими нема потреби змагатися за місце під сонцем.

Риби

Сьогодні рутинна робота пов’язана для Риб з фізичною або моральною віддачею, а часом і з кризою. Чим більш творчим буде процес, тим вищі (і більше виправдані) енерговитрати. Драматичними будуть «бuтви» з колегами і сервісами, у тому числі, іноземними та іногородніми. Багато сил забере поправка здоров’я, дресepування вихованця, здавання проекту, відрядження, освоєння інструменту, ремонт техніки.