fbpx

В чому різниця між нашими жінками і француженками. Українка яка проживає у Франції ділиться враженнями

Лариса Кисіль, яка нині проживає у Франції, тепер точно знає, в чому різниця між нашими жінками і француженками. Своїми спостереженнями вона поділилася з користувачами у Фейсбук.

На думку Лариси, наші жінки (при всій їх красі і привабливості) програють француженкам.

«Українська дівчина 20+ ще нічого не досягла, але вже хоче заміж. Всім своїм зовнішнім виглядом і поведінкою вона полює. Зовні бездоганна, слідує трендам, завжди в строк — манікюр і педикюр, брови, вії та колорування волосся.

Від цього вона дуже напружена, нервова і надмірно рефлексирующа щодо психології відносин. Перебірлива, чоловіка оцінює в цифровому еквіваленті, добре володіє мистецтвом симуляції. Високої думки про себе. Шукає того, в чиї надійні руки можна передати цей скарб.

Читайте також: Чи лікують коти людей? Відповідь вчених вас врaзить

Французька молода дівчинка природна. Без манікюру і з наспіх нафарбованими нігтями на ногах, летить хода, погляд, звернений всередину і повний кайф від себе самої. Так само її не бентежить перспектива жити однією і мати епізодичні стосунки з різними чоловіками. За житло половину платить сама, сама себе забезпечує. Поганенько, але як є.

Українська дівчинка 20-30 років строго стежить за своїм харчуванням, знає до міліметра обсяги своїх кіл і причеплива до відтінку шкіри (він повинен бути неодмінно з засмагою вже ДО пляжу). Молода француженка їсть без розбору, на пляжі роздягається стрімко, будь-яке тіло з насолодою занурює в воду, переконана, що відмінно виглядає. Так воно , до речі, і є. Виглядають вони добре і ніякі сантиметри в цьому не грають ролі. Українсько- мовна дівчинка 25-35 майже завжди демонстративна фітоняшка або ретельно це приховує.

Якщо вона вже стала трофеєм, то робить все, щоб цей статус зберегти і утримати. У неї ціла записна книжка помічників — майстрів краси, телефони яких дівчина з придихом передає своїм подружкам. Якщо ні — працює з подвоєною силою. Француженка фітнес залу воліє біг підтюпцем по суботах, не переймається питанням пружних виступаючих сідниць, поняття не має у неї тургор шкіри на внутрішніх поверхнях кінцівок і не витрачає пів – статку на антицелюлітні масажі. Якщо не знаходиться в постійних відносинах, то легко змінює партнерів, не заморочуючись їх статусом і доходом.

Українська дівчина обтягує тіло у всіх місцях, які, на її думку, варто підкреслити. Француженка відкриває або підкреслює ноги і завжди залишає простір між тілом і одягом у верхній частині тіла. М’який верх, складні тканини, грайливий принт, дуже рідко — декольте. Українська дівчинка не народила в 30 за звичкою вважає себе староромодною. Переживає,ображається за підганянням її родичів. Француженка до цього віку тільки-тільки починає замислюватися, а чи вона хоче дитини. Причому, не важливо — в парі вона чи ні. Мамі і в голову не прийде сказати дочці, що як би пора.

Українська дівчинка змалку купує дорогі французькі креми, бо за красою треба стежити змолоду. Французька дівчинка бере на полиці найдешевший мас — маркет, часто забуває ним користуватися, але від цього не втрачає своєї закоханості в себе будь-яку. Кожна друга українська дівчинка — професійний візажист, старанно відстежує новинки та рекомендації бьюті блогеров. Молоді француженки фарбуються яскраво і спірно. Мистецтво макіяжу освоюють до 50. 35-50 — складний період у француженок. У цьому віці вони багато працюють для гідної старості, виплачують з компаньйоном кредити, ростять дітей, яких, якщо вдається легко виношувати, народжують один за одним і багато. Якщо не виходять — всиновлюють, знову таки, багато.

Головна тусовка для не працюючих мам — майданчик перед школою. Виглядають так собі, але цілком щасливі. Працюють, як і раніше прекрасні, завжди закохані, часто у своїх чоловіків. Багато фліртують, не дивляться, чи зайнятий чоловік. Не рефлексують, насолоджуються, живуть. Українська жінка до 40+ гладшає, будує кар’єру, перестає любити чоловіка, твердо вирішує, що так більше не можна, записується на курси підвищення самооцінки і любові до себе, молодится, бореться з першими ознаками старіння, на які раніше плює француженка.

Розлучається з чоловіком і формулює ознаки ідеального другого в кабінеті психолога. Незабаром сама стає психологом або, на худий кінець, коучем. Жінка в 50 у Франції досягає свого розквіту. Саме зараз вона може відкрито носити свої діаманти, з гордістю — сиве завжди укладене волосся, з витонченістю — одяг топових брендів. Жінка 50+ у Франції — королева. Вона це заслужила і заробила.

Вона в прекрасній фізичній формі, бо в 40 перестала їсти цукор і жирне м’ясо, кожен ранок починає з пробіжки або уроку йоги, багато ходить пішки і не гребує антидепресантами. У 50 починається арт-де-вивр і триває до самого заходу в 90+.

Наша жінка за 50+ вже їсть все підряд, бо «скільки вже там залишилося». Рідко займається спортом, бо «а кому це треба». Дуже розумна і цікава, але це їй самій вже не треба. Починає говорити про старість. Француженка вперше згадає це слово в свої законні 87. Коли, купуючи багет в булочній, раптом виявить, що забула вдома гаманець. «Здається, я старію, мадемуазель?».

Джерело

You cannot copy content of this page