fbpx

В Лазареву суботу обов’язково прочитайте цю потужну молитву по захист усієї сім’ї. Найбільшу силу має 24 квітня

Ця молитва і благословення потраплять в усі домівки, які єднатимуться з нами читаючи спільно чи наодинцю цю особливу Молитву.

Молитви, вимовлені в цей день, обов’язково будуть почуті і виконані. Головне – пробачити всім від чистого серця. Немає нічого такого, чого не можна було б випросити.

«О, предивний друже Христовий Святий праведний Лазарю, Віфанії похвало і всього всесвіту здивування!

Благословен дім твій, його ж Господь наш Ісус Христос з любов’ю приходив, бачив віру і доброту душі твоєї і боголюбивих сестер твоїх Марфи і Марії, ти полюбив Його всім серцем твоїм, усією душею твоєю, всією думкою твоєю.

Утамуй ж, святий друже Христовий, і наші сльози, через гріхи наші, оживи разом наші душі і тіла.

І умоли милостивого Бога, щоб сподобив нас вічного життя, прославляючи Всесвяте ім’я Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Амінь. »

Пишу це свідчення, щоб подяку­вати Святому Лазарю за безліч отриманих ласк і щоб заохотити до цієї молитви тих, які ще вагаються. Хочу вас запевнити, що немає ні­чого такого, чого не можна було б випросити у нього та у Всемилостивого Бога . Це бездонне джерело духовних скарбів і нескінченного добра, з якого усе людство безустанно може черпати усі необхідні ласки. У цьому Серці кожен знайде спокій і мир для душі.

You cannot copy content of this page