fbpx

В молодшого сина, якому усього два рочки, впав чупа-чупс на підлогу. Я, як і завжди мила посуд, у мене були брудні руки. Свекруха в цей момент підіймає цукерку, облизує її і повертає назад дитині. Я від цієї картини день не знепритомніла

Не хочу пускати дітей до свекрухи в гості, а тим більше залишали їх там на кілька днів. Вона одражається, весь час намовляє чоловіка, що я не дозволяю їй спілкуватися з онуками. Але я вважаю, що як мати маю на те повне право, тим більше, що і причини є більш ніж просто вагомі.

Вся справа в тому, що свекруха зовсім не прибирає в будинку, а посуд миє лише тоді, коли вже немає чистої тарілки чи ложки. А може і не мити – обітре ганчіркою і туди ж іжу кладе.

Живе моя свекруха в селі, чоловік її два роки тому відійшов у засвіти, тому вона залишилася сама в здоровому будинку. У неї дві доньки і син, усі періодично навідують матір. І кожен наш візит починається з прибирання і наведення порядків.

Для свекрухи абсолютна норма не розуватися, коли вона заходить в будинок, отак прямо з городу чи від свиней може пройти на кухню. Коти у неї гуляють по дворіу, а потім лізуть до столу, до брудних тарілок у пошуках недоїдків. Гори брудного посуду то і взагалі звична справа, таке враження, що там колись зародиться інша цивілізація.

На фоні цієї картини в будинку стоїть такий сморід, що інколи я не можу змусити себе туди зайти. Тому залишати у свекрухи своїх дітей я просто не хочу – в цьому безладі й антисанітарії, а вона ще й ображається.

Щоразу прибиремо з дівчатами все, вимиємо, а за два тижні знову те саме. Як пояснити дорослій жінці, що так жити не можна я просто не уявляю вже.

А вчора в молодшого сина, якому усього два рочки, впав чупа-чупс на підлогу, коли він забіг до будинку. Я, як і завжди мила посуд, у мене були брудні руки. Свекруха в цей момент підіймає цукерку, облизує її і повертає назад дитині. Я від цієї картини день не знепритомніла. Навіть не знаю, що мене більше вразило: те, що вона сама бруд облизує, чи те, що потім цю цукерку дитині дає.

Я не скажу, що була занадто гидлива колись, але тепер точно такою стала. Я не хочу звикати до таких речей, бо це не нормально і так жити не можна.

Історія реальна, фото ілюстративне

You cannot copy content of this page