В понеділок краще не будувати бурхливих планів: гороскоп на 17 червня

Овен

Цей день навряд чи подарує Овнам робочий настрій. Багато представників знаку будуть подумки витати в хмарах: мріяти про далекі країни або романтичні пригоди, згадувати минулий уїк-енд. Важливішими за матеріальні питання можуть виявитися «високі матерії». Сьогодні не варто активно займатися вирішенням практичних завдань та побутовими клопотами, але ввечері корисно прикинути план дій на завтра.

Телець

В цей день Тельцям не варто чекати багато чого від себе й оточуючих. Зірки радять не ставитися серйозно до гри уяви: великі надії виявляться замками на піску. Сьогодні не рекомендується приступати до справ, особливо, закладати фундамент для важливого проекту. Якщо вам потрібно зібратися з думками, краще дочекатися вечора: він прояснить перспективу і несподівано підкине цілком життєздатну ідею.

Близнюки

Близнюкам сьогодні не варто прагнути до зовнішньої перемоги, особистої відокремленості. Для комфортного світовідчуття досить вписатися в середовище або перейнятися пануючою навколо атмосферою. Зірки радять не підкреслювати своє таємне або явне протистояння з іншими людьми. Варто відмовитися від ідеї моральної, культурної, соціальної та іншої переваги над оточуючими, особливо, якщо вона є уявною.

Рак

В цей день Раки можуть не думати про дисципліну. Аж до вечора буде послаблено контроль, скасовано службовий розпорядок або знижено навантаження. Можна ухилитися від нелюбимої роботи або неприємної процедури, дати волю благим поривам, зайнятися побічною справою, вільним дослідженням, наданням несанкціонованої допомоги. В кінці дня правила гри почне диктувати начальник, клієнт, партнер або супротивник.

Лев

Сьогодні зірки радять Левам взяти день відпочинку, відмовитися від нових справ і рутини, уникати роботи, що вимагає посидючості, зосередженості, відповідальності і фізичної напруги. А ось емоційного перевантаження у цей день можна не побоюватися, за умови, що емоції позитивні. Важлива свобода відчувати, мріяти, вірити. Перед сном корисно згадати про здоров’я і подумати про плани на завтра.

Діва

Сьогодні багато які Діви зіткнуться з лінню і бажанням залишитися вдома. Діви, які опинилися в чужій, але приємній обстановці, теж не захочуть покинути гостинне місце раніше терміну. На вас може розслабляючи подіяти ностальгічна атмосфера, романтика кохання або подорожей, спілкування з ріднею або зі старими знайомими. Конструктивні міркування, поїздки і важливі розмови краще відкласти до вечора.

Терези

Терезам варто використовувати цю добу для відпочинку та додаткового набору вражень. Зірки радять не обмежувати себе заздалегідь, наприклад, не продумувати до дрібниць маршрут. Важливо все, що розширить кругозір і підтримає віру. В кінці дня можливостей розслабитися стане менше, нагадають про себе робочі і партнерські обов’язки, домашні плани. Неординарна обставина може поставити вас в безвихідь.

Скорпіон

Сьогодні зірки підказують Скорпіонам, що у них є право розслабитися, отримати від життя зайве задоволення або бонус. Ваші гроші можуть витікати крізь пальці». Не рекомендується вести справи: є ризик перевищити бюджет, переплутати ділові і благодійні цілі, стати жертвою сентиментальності, довірливості, омани, романтичного захоплення. Новини і корисні ідеї вірогідні ближче до ночі.

Стрілець

Стрільцям аж до вечора будуть властиві ідеалізм, лінь і сентиментальність. Не виключені завищені особисті запити, розбещеність в побуті, схильність вести інтриги і ігнорувати небезпеку. Незважаючи на піднесення, яке буде супроводжувати багатьох Стрільців, їх благі наміри навряд чи перейдуть у конкретні корисні дії. З наближенням ночі події змусять стати обережнішими і прагматичнішими.

Козеріг

Козерогам зірки підказують, що на сьогодні краще не планувати бурхливу діяльність. Навіть на тлі підвищеного ентузіазму ефект від зусиль може виявитися слабким. Не виключається неуважність, лінь. Працьовитим Козерогам доведеться змиритися з відсутністю хороших темпів і яскраво вираженого корисного результату. Вечір поставить вас перед вибором або необхідністю ввести в життя чергове оновлення.

Читайте також: 17 червня особливий повний Місяць. Цей день може принести вам удачу і змінити життя. Ось як правильно його провести

Водолій

Водоліям варто пам’ятати, що сьогодні ентузіазм і віра не стануть двигунами прогресу. Енергія, необхідна для втілення вашої мрії в життя, може бути відсутньою або піти на створення привабливої картини готового результату. День не підходить для нового старту. Краще отримати додатковий емоційний або духовний стимул, наприклад, подивитися мотивуючий фільм або поспілкуватися з однодумцями.

Риби

Сьогодні Риби здатні далеко занестись в мріях. Не виключено обожнювання інших людей, завищення ролі своєї персони в чужих очах. Зірки нагадують, що хороший стимул дають лише керовані фантазії. Не варто знову ставати рабом своїх надій та ілюзій, в тому числі, що йдуть з минулого. Ціна ілюзій — дезорієнтація, помилкова самооцінка або непорозуміння у спілкуванні з важливою для вас людиною.