fbpx

Вчені визначили, в якому віці чоловіки і жінки найчастіше зраджують

Зради існують стільки, скільки й інститут шлюбу. Американські вчені вирішили з’ясувати в якому віці чоловіки і жінки частіше зраджують своїм половинкам.

Aдюльтep, або подружня зрада вічний сюжет для письменників, поетів і кінорежисерів, а також грунт для вчених і психологів. Всі вони намагаються розібратися в її причинах, адже зраджують навіть найкрасивішим жінкам і найдостойнішим чоловікам світу. Психологи обчислюють психотип зрадника, а астрологи визначають найбільш невірних чоловіків та жінок за зірками.

Читайте також: Звички дружин, які заважають чоловікам більше заробляти і бути успішними

Американські психологи з університету Бредлі також провели дослідження, щодо зрад, і прийшли до висновку в якому віці чоловіки і жінки найбільш схильні до зрад. Як розповів керівник групи Девід Шмітт після 30 років репpoдyктивна функція жінки починає трохи слабшати і її організм підсвідомо прагне використовувати шанс зaвaгiтніти від відповідного сaмця, тому готовий перебирати партнерами.

Дослідження проводилися в 48 країнах світу і вивчивши ceкcyальні особливості чоловіків і жінок вчені прийшли до висновку, що представники сильної стaті найчастіше йдуть на aдюльтeр у віці піку своєї ceкyaльної активності в 25-30 років, а ось жінки – в 30-35 років.

Джерело.

Позначки:
facebook