Вчора мені написав незнайомий чоловік. Тоді до мене дійшло, чому кохана так дивно себе поводила

Ми з дружиною познайомилися в соціальній мережі, сподобалися фото. Почали листуватися, а потім вирішили зустрітися. Стосунки швидко розвивалися. В ході розмови я дізнався, що вона розлучена. Колишній принижував її й зраджував, через що вона сильно хвилювалася. Він забрав у неї все. Відсудив квартиру, яку подарували її батьки. У неї майже не було грошей, хоча й працювала на трьох роботах, оскільки у неї було багато боргів через колишнього чоловіка. Це був справді тяжкий період у її житті.

Ми часто зустрічалися, ходили в кафе, кіно, парк. Я дуже закохався в неї й був на сьомому небі від щастя. Думаю, що це було взаємно. Через короткий проміжок часу ми вже жили в орендованій квартирі. Згодом я зробив коханій пропозицію, вона відразу погодилася. Весілля було скромним, ми просто розписалися.

Приблизно через пів року кохана повідомила мені радісну новину, що я стану батьком. Ми були дуже щасливі. Я дуже багато працював, приходив пізно ввечері і йшов на роботу рано вранці. Через 9 місяців у нас з’явилася донечка.

Минуло ще три роки, я продовжував наполегливо працювати, тому що кредити все ще висіли. А декілька місяців тому я почав помічати, що моя дружина поводиться дивно. Вона стала більш замкнутою, постійно сиділа у своєму телефоні і як тільки я починав запитувати, як у неї справи й що вона там робить вона швидко закривала тему словами: “Ти що мені не довіряєш?”

Два дні тому я почав розпитувати її знову, а вона взяла і все розповіла. Сказала, що більше не кохає мене, що заплуталася і більше не хоче зі мною жити.

Я зібрав речі й переїхав жити до батьків, а вона залишилася жити в орендованій квартирі з нашою донечкою. За оренду їхньої квартири заплатив на рік вперед. Й досі не можу збагнути, що її не влаштовувало. Я кохаю її,  сумую за донечкою. Працював не покладаючи рук аби тільки моя сім’я гарно жила.

Вчора мені написав незнайомий чоловік. Тоді до мене дійшло, чому кохана так дивно себе поводила. Сказав, що у неї був новий роман близько пів року тому, що у них справжнє кохання. Але той чоловік живе в іншому місті й навіть не думав переїжджати до неї. Вона сама їздила до нього кілька разів і запропонувала йому жити разом, а мені говорила, що їде до батьків. Я сліпо вірив їй.