fbpx

Вечірня молитва у п’ятницю: “Відкрий мені, Господи, Свій розум і любляче серце”

“До кого я зверну своє лице? Тільки до Тебе, Світла мого життя, тому що темрява і небезпека ночі оточили мене. Відкрий мені, Господи, Свій розум і любляче серце через Ісуса Христа, і дай мені спочити у Ньому, моєму безпечному пристановищі і міцній фортеці, в якій я можу мирно спочивати уві сні, і мій спочинок тоді буде для мене правдивим відновленням сил і благословенням.

Спасителю мій, попередь і відверни всяку ворожу силу, що прагне завдати мені шкоди чи болю і розламай навпіл усі списи, які цієї ночі можуть бути спрямовані проти мене. Вбережи моє тіло у чистоті і святості, і дай спочинок моїй душі, думкам і тілу, щоб вони мали радість і втіху у Тобі, – моєму житті і спасінні.

Читайте також: Прощена неділя: попросіть вибачення правильно і що робити, якщо вас не пробачають

Поблагослови і захисти моїх рідних та близьких цієї ночі і повсякчас, і нехай вони також відпочинуть у мирі. Якщо у мене є вороги, то поблагослови також їх, і нехай їхнє серце пізнає Твою любов.

Захисти тих, хто при владі і всіх, наділених повноваженнями. Нехай Твоя ласка буде незміренна до всіх, щоб вона могла захистити нас тепер і повіки. Амінь.”

You cannot copy content of this page