Вечірня молитва у вівторок – важлива молитва у підготовці до Великого посту

“Єдиний і віковічний Князю Миру, Ісусе Христе, Ти сказав: “Прийдіть до Мене всі струджені і обтяжені, і Я заспокою вас”. Моя душа була голодна і спрагла за Тобою і не знаходила спокою, допоки не знайшла Тебе. Милостивий будь до мене, грішного!

Не суди мене за мої провини, і не відкидай молитви, у якій моє серце цього вечора прагне наблизитись до Тебе. Забери від мене все, що могло б утримати Тебе виявити Твоє милосердя щодо мене. Я – бідний і Ти будеш моїм багатством; я – слабкий, і Ти будеш моєю силою; я – смертний, і Ти будеш моїм життям.

Читайте також: Псалми-молитви з Біблії, які ніколи не залишаються без відповіді. Читайте сьогодні, щоб завтра відчути Божу благодать

Навчи мене за допомогою Твого Святого Духа вірувати у Тебе усією моєю душею, так щоб я не отримував для себе великої любові Твого Небесного Отця надаремно, а щоб через цю любов став Його дитям.

Навчи мене віддавати Тобі моє серце повністю, щоб я міг належати Тобі як особливий набуток і завжди служити Тобі у святості і богоугодному житті. Прийми мене цієї вечірньої пори, дай мені спочити впродовж ночі під Твоїми крильми і пробудитись у спільноті з Тобою. Амінь.