fbpx

Вечорами я підробляла офіціанткою. І от, одного дня прийшов мій колишній хлопець, ми залишилися з ним друзями, і навіть інколи телефонували одне одному, і попросив мене забронювати столик на вечір. Сказав, що хоче зробити пропозицію дівчині своєї мрії. В ту мить в середині мене щось сильно защеміло

Наша з чоловіком історія кохання почалася ще зі школи. Ми почали зустрічатися в десятому класі, наші почуття були щирими та взаємними. Час минав, відсвяткували випускний і вступили в університет. Я пішла навчатися в педагогічний, а він на юридичний.

Навчання потребувало багато часу, тому наші зустрічі відбувалися досить таки рідко. А згодом і взагалі розійшлися.

Вечорами я підробляла офіціанткою. І от, одного дня прийшов мій колишній хлопець, ми залишилися з ним друзями, і навіть інколи телефонували одне одному, і попросив мене забронювати столик на вечір. Сказав, що хоче зробити пропозицію дівчині своєї мрії.

Я сильно здивувалася, в середині мене щось защеміло, не знала що він з кимось зустрічався, але все зробила як найкраще.

Він з’явився о шостій вечора. Сам. Сів за стіл, і попросив налити два келиха ігристого. Я принесла, і збиралася вже піти, як він попросив мене присісти на кілька хвилин, щоб поговорити. Я сіла, а він став на одне коліно, дістав каблучку і зробив мені пропозицію! Мені!

Сльози виступили на моїх очах, обличчя перекосило від здивування, я присіла біля нього, поцілувала і відповіла “так”. Він сказав, що завжди кохав тільки мене, і що ми розійшлися даремно. А ця каблучка стане символом нашого вічного кохання! Я безмежно щаслива.

You cannot copy content of this page