Великодні молитви про щастя та достаток, які варто прочитати до того, як будуть дзвонити церковні дзвони

В урочистий день через молитву віруючі очищають своє серце від злоби, відроджуючись духовно. Існує молитва, спрямована на залучення в життя удачі і процвітання.

«У Світле свято Воскресіння Христового молитовно прошу Сина Божого захистити від усіх бід і негараздів і любов’ю своєю безмежною дарувати удачу і щастя. У цей світлий день Тебе всі прославляють, а Ти молитви приймаєш.

Почуй і мене, Боже, допоможи мені, молю Тебе про удачу. Даруй мені сил впоратися з труднощами, визволи від думок поганих, які не дозволяй нікому нашкодити мені словами або діями. Пошли удачу в роботі і справах. Я ж буду славити ім’я Твоє, нині і до кінця віків. Амінь».

На Великдень можна прочитати і молитву за власний кошт. На додаток до неї можна читати молитви на удачу або «Отче наш». У момент читання необхідно думати про благі справи, які ви зможете зробити, коли з’являться гроші.

«В ім’я Сина Божого, в це світле свято люди чесні і справедливі щиро радіють, Христа прославляючи. Господи, чи не відвернися від мене, спаси і сохрани мене в здоров’ї. Не дай бідам та злидням зломити дух мій і пошли швидше збагачення. Захисти мене від боргів, допоможи знайти достаток для життя щасливою в трудах праведних. Амінь».