Великодній салат “Писанка”. Ну дужеее смачний! Готується швидко і приємно здивує Вас

Наближається Великдень, тому пропоную приготувати смачний салат на святковий стіл. У ньому добре відчувається смак копченої ковбаси, яєць та кукурудзи. А болгарський перець надає соковитості цьому великодньому салату та доповнює інші інгредієнти. По даному рецепту виходить досить велика порція смачного салату. Також хочу показати, як просто і легко можна прикрасити цей салат на Паску. Виходить дуже гарно, яскраво та справді нагадує Великодню Писанку. )) На святковому столі виглядає чудово, яскраво та багато! Джерело

Інгредієнти:

ковбаса “Салямі” 150 г

картопля 3 шт.

перець болгарський 1 шт.

яйця 3 шт.

морква 2 шт.

кукурудза 1 б.(340 г)

майонез 250 г

Для прикрашання

зелена цибуля 100 г

оливки 8-10 шт.

Як приготувати

Довжина моєї тарілки – 30 см.

1- ший шар :порізана ковбаса . Рекомендую для цього салату брати саме ковбасу “Салямі”. Кожен шар салату змащуємо майонезом. 2- ий шар : відварена картопля в лушпинні, потерта на грубій терці. 3-ій шар: болгарський перець, порізаний “кубиками”, трішки посолити. Залишаємо смужку перцю для прикрашання. 4-ий шар: відварені яйця, потерті на грубій терці, 5-ий шар: відварена морква, потерта на грубій терці. Залишаємо половинку моркви для прикрашання салату. Після цього шару розмащуємо майонез ложкою, щоб вирівняти поверхню салату. Викладаємо кукурудзу, покриваючи нею всю поверхню . Якщо Ви не плянуєте прикрашати салат у вигляді писанки, тоді просто посипаєте зверху подріненою зеленою цибулькою.

Прикрашаємо салат. По центру робимо смужку з майонезу. На цю смужку викладаємо подрібнену цибулю. Викладаємо тоненькі смужки перцю, формуючи візерунок. Вирізаємо квіточки з відвареної моркви та викладаємо на цибулю. Потім рядочком викласти оливки, порізані “кільцями”. Салат можна приготувати за 1 добу до свята, та зберігати у холодильнику.