fbpx

“Весілля не буде”: наречена так відсвяткувала дівич вечір, що наранок до заксу відмовилася їхати

Запросили нас на весілля. Одружувався син наших друзів. Під’їхали ми з чоловіком до РАЦСу в призначений час, чекаємо молодих. Вони не слабо так спізнювалися.

Батьки молодих почали сильно нервувати і лаятися між собою. Ми з чоловіком подумали, що вони розлучаться після весілля дітей, якщо воно, звичайно відбудеться.

Історія знайомства майбутніх молодят була дуже незвичайною. Стосунки їх почалися з того, що наречена облила майбутнього чоловіка чашкою гарячого капучіно в міській кав’ярні. Так і познайомилися, а тепер ось створюється сім’я.

Так, ось до історії про весілля – Іван з Ольгою затримувалися, батьки і гості вже стали хвилюватися. І ось буквально перед початком торжества, влітають в зал майбутні чоловік і дружина.

Ми всі зітхнули з полегшенням, встигли! Все нічого, але всі стали спостерігати за поведінкою нареченої.

Вона з перших хвилин, намагалася, якнайнижче нагнути голову, сховати обличчя і відвернутися від гостей. Щось було не так!

Тільки потім, на виході із зали всі помітили на її обличчі під оком синець, який був ретельно замазаний тональним кремом.

Оля вирішила, не відходити від традиції і зібрала дівич-вечір, було багато жартів, сміху, шампанського.

Тому додому Оля приїхала весела і на таксі. І за традицією потрапляти в курйозні випадки, майбутня дружина, стала виходити, спіткнулася, вдарилася обличчям об дверцята машини.

Звичайно, тут же Оля відразу прийшла до тями, але ні лід, ні компреси не допомогли, під оком утворився синець!

Вранці вона заявила Івану, що не поїде в РАЦС, він сяк-так її вмовив, аргументом було те, що всі присутні дуже близькі друзі і знають її і люблять. А особливо люблять її здатність потрапляти в курйозні ситуації.

“Ти уяви, що коли наші діти будуть питати про наше весілля – ми будемо розповідати не тільки про любов між нами, але і про те, які курйози смішні у нас були. І ми всі дружно будемо сміятися з теплотою згадуючи минулі дні.

Читайте також: Молоденька вчителька закохалася у вітчима свого учня: спершу нахабним здався, а потім втратила голову

Я люблю тебе будь-яку. І хочу, щоб сьогодні ти стала моєю дружиною, щоб ми створили щасливу сім’ю і побудували дуже гармонійні стосунки! Всі ці курйози – це твої родзинки. А я дуже люблю такі моменти! Ти прекрасна! Прошу тебе – стань сьогодні моєю дружиною!”

І вона розтанула. На банкеті вони розповіли цю історію і багато інших смішних ситуацій з їхнього життя. Всі посміялися і повеселилися на весіллі від душі!

Зараз у пари міцна сім’я. Багато заздрісників говорили про те, що розлучення буде неминучим. Але не тут-то було! В них все добре! Народилися двійнята, ведуть спільний бізнес.

Джерело.

You cannot copy content of this page