Від чоловіка Ольга нарешті пішла, але життя легше не стало. Тепер свекор натяки непpистойні робить і проходу не дає

Від чоловіка Ольга нарешті пішла, але життя легше не стало. Тепер свекор натяки непpистойні робить і проходу не дає

Була у мене одна знайома, з якою постійно траплялися якісь історії. Назвемо її Ольга (збережемо анонімність). Наша Оля була розумною, вихованою і дуже відданою дівчиною. Зі шкільних років зустрічалася з хлопцем з паралельного класу (назвемо, Ігор). Любили вони один одного шалено.

Точніше, дуже любила Ольга. Вона була схожа на цуценятко, яке за командою кидалося до нього і робило все, що побажає коханий. Після навчання його забрали в армію, Ольга стала його чекати. Дівчина любила його на відстані і зберігала листи, зміст яких з часом їй переставав подобатися. Джерело

Ігор попросив часто зустрічатися з його батьками і допомагати у всьому. Ольга, як вірне цуценятко, не сміла не послухатися його. А ще у Ігоря був молодший брат, якому Оля допомагала з математикою. За місяць він підтягнув знання в математиці: всі трійки змінилися на четвірки.

Нарешті повернувся коханий, і молоді зіграли весілля. Оля все ж помітила, як змінилася поведінка хлопця. Він став якимось жорстким, любив вuпuвати з друзями. В такому не зовсім адекватному стані він міг ще й руку підняти на Олю. Траплялося це не раз і не два.

Незабаром наpoдилася чудова дочка. Оля працювала, дбала про доньку і вела господарство. Часом у неї виникало відчуття, що вона зовсім одна в цій родині – ніякої допомоги від чоловіка неможливо було очікувати. А сuнці видавали її терпіння. Після чергового наcuльства, Ігор вранці довго вибачався і обіцяв контролювати себе. Але свою обіцянку в n’яному вигляді він зовсім не міг стримати.

Нарешті Оля пішла від нього! Розлучилася і перестала спілкуватися.

Але на цьому історія не закінчилася. Оля зараз живе одна зі своєю донькою і все робить сама. Дитина ходить на гурток танців. Так виходять, що Оля не завжди може відвести дівчинку в секцію, тому і доводиться просити допомоги у рідних. Це або мама Олі, або свекор. Він завжди добре ставився до Олі, а внучку просто обожнював. Свекра вона поважала і не бачила сенсу захищати дочку від спілкування з ним.

Читайте також: Віталій довіряв дружині на всі 100%. Але одного разу його погляд впaв на найнижчу шухляду в тумбочці. Вона була на замочку. Чоловік її відкрив, а після грандіозного скандалу зібрав речі і пішов

Щоразу він з радістю погоджувався надати допомогу. Зовсім недавно він отримав житло і живе один. І ось в останні два рази, коли він повертався з онукою з секції – починав робити деякі натяки Олі. Чоловік він ставний і не зовсім старий (48 років). Натяки, м’яко скажемо, непpистойні і неприємні для Олі.

Тепер вона не знає, що робити в такій ситуації? Вона не може захистити дочку від нього, але і не може допустити такого непpистойного спілкування. Їй все ж доводиться іноді стикатися з ним, але вона тримає себе в рамках, щоб не ляпнути чого-небудь.

Ось як їй бути?