fbpx

Від сірої мишки до королеви: 5 жіночих знаків Зодіаку, які з віком стають тільки красивішими

Є жінки, для яких час не тільки уповільнило свій біг, а немов би повернув назад. З роками вони тільки гарнішими. Наш астролог назвав кілька таких зодіакальних щасливиць.

Козеріг
Відкриває перелік улюблениць фортуни Козеріг. В юності дівчата цього знака справляють на однолітків враження дорослих, навчених життям жінок. В їхніх очах відчувається невластива молодості серйозність. Конфлікт реального віку і стану душі відбивається на зовнішності дівчини-Козерога.

Але з часом, коли вік душі приходить у відповідність з паспортними даними, оточуючі помічають, наскільки покращала жінка-Козеріг. Впевненість в собі додає їй особливий шарм. Успіх, якого вона досягла в кар’єрі, прикрашає краще будь-яких коштовностей, надає блиск очам. Вона ніколи не вдає з себе фатальну спокусницю, але в ній присутня якась загадка, яка приваблює чоловіків.

В молодості діловий і стриманий стиль виглядає трохи безглуздо, але з роками набуває стриманий шик. Жінка-Козеріг використовує мінімум косметики, і при цьому примудряється виглядати свіжо і молодо.

Секрет Козерога в тому, що з роками їй стає все цікавіше жити, вона намагається заповнити те, чого свідомо позбавляла себе в молодості. Жінка відкидає обмеження, стає більш розкутою, у неї з’являються нові бажання. А це запорука душевної молодості і руху вперед.

Терези

У ранній юності самооцінка дівчини, народженої під сузір’ям Терезів, коливається немов маятник. Вона занадто сильно переживає період становлення, схильна бачити в собі тільки гірші риси. А внутрішній конфлікт, неминуче накладає на саме симпатичне личко тінь невпевності в собі, перетворює гарненьку дівчину в простачку.

Згодом жінка-Терези спочатку інтуїтивно, потім свідомо знаходить власний стиль в одязі, вчиться правильно доглядати за собою. Віртуозно вміє підкреслювати достоїнства за допомогою косметики. Вона починає приймати свої недоліки, вивчає сильні сторони, пізнає себе. В результаті, коли її подруги починають в’янути, її краса стає очевидною для оточуючих.

Вона розуміє, що світ краси, моди, розкоші – її рідна стихія. Жінки цього знака вміють так підібрати одяг і аксесуари, щоб весь вигляд вийшов не просто вражаюче красивим, але цілісним і гармонійним.

З віком жінки-Терези стають справжніми фахівцями в спілкуванні з протилежною cтaттю. Чоловіки цінують їх ніжність, чарівність, розум, легкий характер. Терези завжди оточені прихильниками, їм потрібно тільки зробити правильний вибір.

Близнюки
В молодості дівчата-близнюки приваблюють своєю свіжістю, миловидність. Вони легкі і рухливі, віддають перевагу одягу спортивного стилю або образ «уніsекs». Близнюки легковажні і безтурботні. Але справжньої краси в цей період в них ще немає.

Дійсно чарівними вони стають з віком, коли в погляді з’являється глибина. Життєві розчарування знімають з дівчини-Близнюка все поверхневе, наносне, відкриваючи її справжню красу. Після любовних прикростей і пролитих сліз, посмішка набуває загадковість. Чоловіки з зусиллями відводять очі від такої жінки.

Народження дитини прибирає деяку незграбність фігури, надає плавність і витонченість форм. Рухи трохи втрачають поривчастість, стають м’якше. Створюється враження, що біологічний вік жінки-Близнюка – не більше ніж набір цифр в паспорті. Вона по-справжньому починає розкриватися тільки після 30 років.

Близнюків можна назвати прихильниками одного стилю в одязі. Завдяки великому гардеробу, вмілому підбору аксесуарів, бездоганному смаку вони щодня створюють новий, привабливий образ.

Читайте також: Чому зраджують чоловіки: причини для кожного зі знаків Зодіаку

Рак
В юності дівчата цього знака бувають трохи закомплексованими, надзвичайно образливими, замикаються в собі. Невпевненість заважає їм розкритися, продемонструвати оточуючим свою красу. Але ж природа щедро обдаровує представниць водної стихії ніжністю, жіночністю, граціозністю.

Всі ці якості розкриваються з часом, коли жінка набуває вміння контролювати емоції, знаходить внутрішній спокій. Справжня краса не сумісна з істериками, образами, поганим настроєм. Впевненість в собі дозволяє розслабитися, зрозуміти, що навколишній світ не такий страшний. Спокій допомагає Раку знайти неповторний шарм.

Їх краса не кидається в очі, вона нагадує воду, від якої неможливо відвести очі. Погляд жінки-Рака може бути то пронизливим, то наївним. Вир її душі приховує несподівані сюрпризи. Чоловіки інтуїтивно відчувають привабливість зрілої дами, оточують увагою, від чого вона розквітає ще більше. Нерідко жінки цього знака виходять заміж за партнера набагато молодшого за себе.

Уміло підібраний одяг підкреслює жіночність, романтичність, додає зовнішності загадковість.

Діва
Краса жінок цього знака, як і у всіх, змінюється з плином часу, ось тільки перетворюється в кращу сторону. У ранній юності Діви – це «сірі мишки», які не усвідомлюють своєї чарівності. Жіночність прокидається в них дещо пізніше, ніж у представниць інших знаків Зодіаку.
Поступово Діва залишає в минулому занижену самооцінку, усвідомлює красу і силу свого тіла, розуміє, як з його допомогою впливати на чоловіків. Вона подібна до квітки, яка розпускається, коли інші вже в’януть.

Краса Діви приходить до неї в зрілому віці, і залишається надовго, немов збережена особливим заклинанням. Насправді, жінки цього знака дуже піклуються про своє здоров’я, ведуть правильний спосіб життя, що найсприятливішим чином відбивається на зовнішності. Вони намагаються виглядати бездоганно в будь-якій ситуації.

Природжений смак допомагає вибрати індивідуальний стиль: лаконічний, який не містить нічого зайвого. Мінімум аксесуарів і косметики лише підкреслює природну привабливість. Діва вміє працювати з деталями, які задають тон всього образу.

Джерело.

You cannot copy content of this page