Відомий астролог розповів, чим буде особливим тиждень з 17 по 23 лютого для кожного зі знаків Зодіаку

Згідно з прогнозами астролога Павла Глоби, на цьому тижні різких стрибків позитивної і негативної енергії для більшості Знаків Зодіаку не очікується. Це буде спокійний період, в який повинно виходити все, за що ми беремося.

Овен

У Овнів багато переваг в знаку Зодіаку. Проявляться вони в перші два дні тижня і 21-22 лютого. В цей час зірки будуть максимально творчими, тому варто вкладати максимум зусиль в роботу, а також в невирішені сімейного характеру справи. При вирішенні будь-яких завдань слід використовувати нові методики і не боятися експериментувати. Якщо на роботі буде важкий період, краще не дозволяти собі нервувати. Джерело

У любові настає період невеликої прохолоди. Потрібно дати другій половинці якомога більше свободи, менше дорікати коханій людині за якісь дрібниці, та й в цілому перестати пред’являти претензії. Одиноким Овнам можна виходити на любовне полювання, але при цьому астролог радить виглядати з голочки, щоб не втрачати впевненості. Прийшов час відвідати перукарню і оновити гардероб.

Телець

Тельцям доведеться трохи напружитися, але великих проблем не очікується ні на роботі, ні в любові. Павло Глоба радить встигнути все зробити до 20 числа включно, поки енергетика зірок буде сприятливою і творчою. 21 лютого вона зміниться на протилежну, тому в кінці тижня Тельців можуть очікувати великі негаразди на всіх фронтах. Для того, щоб зберегти успіх, доведеться бути акуратніше з прийняттям рішень.

В кінці тижня краще не сперечатися з другою половинкою, не нав’язувати нікому з оточення своєї думки. Також не бажано висувати вимоги в спілкуванні з начальством. Про негаразди і проблеми представників цього Знака не повинен знати ніхто, так що бажано не поширюватися про те, що відбувається в житті і не брати порад у знайомих. Це одна з причин, за якими удача часто обходить нас.

Близнюки

Для Близнюків починається період полювання за грошима, успіхом. Це сприятливий і продуктивний період на роботі і в бізнесі, який слід витратити на вирішення головних негараздів. Також Павло Глоба радить не впадати у відчай, адже будь-який розпочатий зараз проект повинен принести успіх, особливо ближче до кінця тижня.

21 і 22 лютого зірки візьмуть дуже вдале положення на небі, яке створить сприятливі умови для відпочинку, подорожей. На вихідних Павло Глоба радить не думати про роботу, якщо тільки там немає людини, в яку Близнюки закохані по вуха. Зірки значно підвищать чарівність і привабливість цих людей, що допоможе їм домогтися поставлених цілей в любовної сфері.

Рак

На цьому тижні зірки і планети будуть відносно спокійними, але бажано при цьому все одно вміти керувати своєю енергією. Через спокою планет і зірок може піти концентрація, так що краще нічого не забувати, записуючи плани в файл на комп’ютері або на папір. Також слід бути обережніше на дорозі в ролі водія або пішохода.

На цьому тижні, приблизно 19-20 числа, для Раків можуть наступити важливі зміни. Можна зустріти приємну людину, отримати пропозицію про нову роботу. Велика ймовірність зробити неправильний вибір, тому його краще залишити на день сили – 23 лютого, або скористатися допомогою вродженої сильної інтуїції, яка рідко підводить цих людей.

Лев

Левам доведеться на цьому тижні встигнути все зробити до п’ятниці, бо в останній будній день зірки і планети увійдуть в сильний дисонанс між собою. У любові доведеться піти на угоди і компроміси, причому беззастережно. Краще прийняти сторону другої половинки або родича, щоб не затьмарити вихідні сварками і нікому не потрібними непорозуміннями.

Всім, хто знаходиться в пошуках другої половинки, теж не бажано проявляти активність. Павло Глоба рекомендує Левам зайнятися домашніми справами, обов’язками і не сподіватися на «авось». Найсприятливішими днями стануть понеділок і вівторок. У ці дні можна зайнятися роботою.

Діва

Розпочнеться тиждень не найкращим чином 17 числа бажано не починати сварок і конфліктів на порожньому місці, зосередившись на роботі. Щоб стати щасливішим, доведеться позбутися негативних установок. Зробити це можна лише змирившись з тим, що на початку тижня все буде піддано впливу хаосу. Бажано не ризикувати, не витрачати гроші даремно, не говорити про свої плани на майбутнє.

Ситуація зміниться лише до 19-20 лютого, коли планети і зірки знайдуть компроміс у взаємодії. Це означає, що найголовніші справи краще запланувати саме на ці дні. Вихідні будуть вдалими, тому що допоможуть забути про негаразди, очистити свідомість від проблем. Для цього доведеться відпочити як слід і забути геть про роботу.

Терези

Людям цього Знака Зодіаку астролог радить боротися зі звичками, які призводять до бідності. Також корисним буде творчий підхід до вирішення робочих негараздів і завдань. Найбільше на цьому тижні пощастить представникам сфери мистецтва, інтелектуальної сфери діяльності. Практично весь тиждень зірки і планети будуть створювати ідеальні умови для інтелектуальної праці.

Дуже пощастить Терезам і в любовній сфері. Це стосується тих, хто вже перебуває у відносинах, а також тих, хто поки тільки на стадії пошуків. В амурних справах креативний підхід теж буде не зайвим. Можна придумати нестандартне побачення, подарувати незвичайний подарунок другій половинці. Не потрібно боятися любовних зізнань і чесності.

Скорпіон

У Скорпіонів тиждень буде динамічним і мінливим. 19 і 20 лютого зірки будуть максимально творчими, потім на один день їх енергія стане небезпечною і деструктивною, а потім знову настане період спокою. На роботі і в бізнесі доведеться боротися за світле майбутнє, а також чіплятися за кожну соломинку, прислухатися до думки близьких людей.

У любові краще розслабитися і плисти за течією, бо в іншому випадку можна наламати дров. Прості вправи з йоги допоможуть підвищити енергетику і зміцнити її, що позитивно позначиться на будь-яких нових починаннях. Вихідні дні повинні бути вихідними. Не варто намагатися надолужувати згаяне і витрачати час на справи. Краще як слід відпочити, щоб потім приступити до справ з новими силами.

Стрілець

У понеділок у Стрільців може все валиться з рук і нічого не виходити. Краще зосередитися на вирішенні найпростіших завдань. Починаючи з вівторка можна сфокусуватися на відрядженнях, поїздках особистого характеру. Максимальна насиченість цього тижня подіями може погано позначитися на сні і самопочутті.

Медитація для хорошого сну допоможе забути про негаразди і важливі справи, очистивши свідомість від різного сміття. Це буде дуже сприятливий тиждень для покупок і для зміни обстановки, однак, Павло Глоба радить не робити необачно нічого. Всі найважливіші кроки у своєму житті потрібно якомога ретельніше продумувати. Не потрібно слухати думку оточуючих.

Козеріг

Козерогів багато астрологів називають одними з найкращих лідерів по Знаку Зодіаку. На цьому тижні їм варто скористатися цим талантом для вирішення проблем. Особливо пощастить тим, хто займає високі посади і тим, у кого в підпорядкуванні багато людей. Їм вдасться роздобути повагу підлеглих, підвищивши свій авторитет. Також пощастить тим, хто займається продажами і нерухомістю.

Сімейним Козерогам бажано витратити частину грошей на рідних і близьких, на облаштування власного будинку або квартири. Можна почати робити ремонт, здійснювати переїзд. Всім, хто знаходиться в пошуках нових почуттів, пощастить зустріти на своєму шляху цікавих людей. Не потрібно боятися знайомств. Бажано проявлятися більше ініціативи.

Читайте також: Два знаки Зодіаку, на яких у березні чекають серйозні неприємності

Водолій

В любовній сфері необхідно рухатися вперед. Порожні очікування і надії ні до чого доброго не призводять. Це означає, що прийшов час діяти, брати бика за роги. Сприятливими днями стануть 17 і 18 лютого. На початку тижня удача посміхнеться не тільки тим, хто в пошуках, але і тим, хто вже давно закоханий. Можна буде відродити старі відносини, вдихнувши в них нове життя.

У роботі і бізнесі чимало перемог буде видобуто за допомогою використання вродженої харизми. Також корисно займатися пошуками нових захоплень, розвитком талантів. Все це потребує великих витрат енергії, сил і нервів, тому краще не забувати стежити за своїм самопочуттям. Часом навіть самим натхненним людям потрібен відпочинок.

Риби

Риби стануть на цьому тижні більш чуйними. Емпатія допомагає краще відчувати людей, що буде корисним в любові і у взаєминах з друзями, родичами. Потрібно постаратися допомогти тим, хто знаходиться в депресії, в апатії. В понеділок 17 лютого краще почати тиждень з допомогою собі коханим, тому що це буде найбільш несприятливий день.

На початку тижня краще не ділитися ні з ким своїми планами на майбутнє, не проявляти надмірної фізичної активності. Також Павло Глоба радить Рибам частіше приховувати своє особисте життя від оточуючих. Корисно буде сфокусуватися на домашніх справах, спробувати зробити близьким людям сюрприз. Якщо щось піде не так. Краще не дратуватися зайвий раз, а поберегти нерви.