fbpx

Він облив мене шампанським, а зранку мені в номер принесли букет квітів і конверт, в середині якого були тисяча доларів і записка: “Вибач, це на нову сукню!”

До Туреччини на відпочинок минулого року я полетіла сама. У подруги не склалося з відпусткою, а я не хотіла свій День народження провести в самоті в холодному і дощовому Києві.

Шикарний готель, все включено, море, сонце – це мав бути відмінний тиждень. Весь день я відповідала на привітання рідних і друзів, які навіть не зрозуміли куди я поділася, а ввечері присіла на відкритій терасі ресторану, замовила бокал шампанського і насалоджувалася фантастичним заходом сонця.

Саме тоді до мене підсів Арам, він виявився одним з власників готелю в якому я і зупинилася. Дізнавшись про мій особистий новий рік у долі він попросив принести пляшку ігристого і святкування я вже продовжила в цікавій і веселій компанії.

Найвеселіше мені стало тоді, коли він відкорковував пляшку і ненароком обдав мене напоєм – сукня добряче промокла, а він просто розгубився від власної незграбності. Йому було дуже ніяково, він захвилювався, почав витирати мене серветками, а я просто сміялася. От тепер точно не забуду цей день, такого дня народження у мене ще не було і у шампанському мене ще не купали.

Зранку мені в номер принесли букет квітів і конверт, в середині якого були тисяча доларів і записка: “Вибач! Це на нову сукню”

Решту відпустки я провела в компанії з Арамом, він сам мне відвіз в аеропорт і провів на реєстрацію. На цьому наше спілкування не закінчилося: він щотижня надсилає мені квіти і щомісяця купує квитки до Туреччини, робить дорогі подарунки. Ось уже майже рік я раз на місяць вихідні проводжу з ним. Поки нас обох усе влаштовує.

You cannot copy content of this page