Він опустився на коліно і сказав: «Можна, я стану твоїм татом?»

Коли Грант Тріббет познайомився і почав зустрічатися з Кассандрою Решар в минулому році, він прекрасно усвідомлював, що її п’ятирічна дочка Адріана неодмінно стане частиною їхньої нової сім’ї.

Поширена думка стверджує, що більшість чоловіків бояться такої комбінації, самотня жінка плюс дитина, і нерідко так і є. Однак Грант виявився іншого складу і коли настав той самий момент, робити пропозицію руки і серця, він зробив його обом дівчаткам: мамі і доньці.

«У нас був яскравий, насичений сніданок, після якого він пообіцяв нам, що після прогулянки по заповіднику нас з донькою чекає сюрприз», згадує Кассандра.

«Ми пройшли не менше милі і я вже почала шкодувати, що ну змінила туфлі на підборах, як раптом він зупинився на дерев’яному мосту. І там, посеред лісу, він опустився на коліно і зробив мені пропозицію, після чого повернувся до Адріанні і запитав «я можу стати твоїм татом, любити і захищати тебе?». Моє серце буквально вибухнуло від емоцій і я розплакалася!»

Адріаном закричала «Нарешті-то у мене буде і мама, і тато!», а Грант подарував їй намисто з сердечком як символ того, що його слова – чиста правда. Зворушливий момент примудрився зняти фотограф Манді Джілланд, який весь цей час ховався неподалік у лісі. Пропозицію зроблено і вона була прийнята!

Грант і Кассандра познайомилися в соцмережах і почали зустрічатися приблизно сім місяців тому. Не можна сказати, що це було кохання з першого погляду, швидше, спроба двох серце пробратися через життєві проблеми і відшукати свою половинку, на що потрібен час.

Жінка з труднощами, але постійно викроювала час, щоб сходити на побачення. І спостерігала, як у міру знайомства чарівний і позитивний холостяк перетворюється в самовідданого батька для її дочки. І тому відповісти «так» було нескладно.

Читайте також: «Чому щаслива жінка – це погана дружина?

Джерело.