fbpx

Він стверджує, що дуже зайнятий на роботі? Навряд чи це правда

В абсолютно, здавалося б, безхмарних і досконалих відносинах раптом з’являється холодок. Спочатку – подив, потім – тривогу викликає ця дивна стриманість. Мимоволі хочеться з’ясувати, чому виникла байдужість чоловіка, і як зрозуміти, що чоловік розлюбив, або у цього віддалення – інші причини.

І – якщо чоловік розлюбив, то що робити, як з’ясувати звідки і чому раптом з’явився цей холод?. Пише “Тендітна”

Поведінка чоловіка, який розлюбив

Виникла певна, спочатку немов і непомітна, але дистанція.

Зменшилася кількість дзвінків, які раніше були тільки для того, щоб почути ваш голос. А тепер з кожних десяти дзвінків шість – ваші.
Взаємні дотики не радують. Якщо між люблячими людьми обійми і ненавмисні дотики – норма, яка обом партнерам приносить задоволення, то з охолодженням почуттів – це дратує. Чоловік став уникати навіть випадкових ласк? Це привід задуматися.

Відсутність поваги. Якщо при кожному скандалі чоловік починає переходити на образи і намагатися “вдарити” словом якомога болючіше, не прагне з’ясувати причини, а цілеспрямовано принижує  це привід задуматися. Особливо якщо раніше такого не було.

Постійні глузування. Висміювання ваших кулінарних талантів, невміння завести машину з першого разу, стилю в одязі, макіяжу або професійної діяльності також говорить про те, що почуттів у чоловіка по відношенню до вас не залишилося. І він висловлює все, про що раніше спокійно мовчав.

Причіпки через дрібниці. Те, що раніше чоловік у вас не помічав або з легкістю ігнорував, тепер стало нестерпним і обтяжливим. Часто затримуєтеся на роботі, ходите з подругами в кафе, зухвало одягаєтесь, забираєте ковдру під час сну чи не кладете ключі на місце – все, що завгодно. І чим більше ступінь відчуження, тим більше недоліків у вас знайдеться.

Читайте також:Причини, які можуть змусити чоловіка припинити довготривалі стосунки

Небажання радитися. Закохане пожружжя завжди діє спільно і розповідає один одному, нехай і неважливі, але моменти, які потребують спільного вирішення. Якщо чоловік робить все без вашої участі і при цьому не ставить вас до відома в принципі – вважайте, любов пройшла.

Втрачено почуття гумору. Якщо чоловік не здатний посміятися над жартом, коли вам весело, або на, здавалося б, веселу фразу реагує злобно чи агресивно – це теж ознака відсутності любові. Якщо чоловік не здатний порадіти разом з вами – справи кепські.

Зникло співчуття. Так, в принципі чоловік ще може підтримати вас  по-справжньому жaхливій події, але ось приготувати теплу ванну, якщо ви промерзли.

Зрада не тільки на фізичному рівні. Якщо чоловік завів не просто пасію на час, а жінку, яка йому відповідає і задовольняє на психологічному рівні, він з нею щасливий, а вдома просто “тягне побут”, не важко здогадатися, що ви більше не кохана жінка.

Ви більше не відчуваєте себе захищеною. В принципі тут все зрозуміло, коли почуття чоловіка холонуть, він перестає особливо піклуватися про безпеку партнерки. Відчуття “надійного плеча” поруч зникає, а його місце займають невпевненість і відчай.

Але ж не було сварки, не було ніяких конфліктів! Чому ж? Він дійсно став більш зайнятий на роботі або просто втрачає інтерес? Або сталося і зовсім неможливе – він зустрів іншу? І ви вже починаєте без кінця крутити в голові думку «Як позбутися від суперниці?».

Як визначити, що саме сталося і що робити?

Спочатку – заспокоїтися і подумати. Він стверджує, що дуже зайнятий на роботі? Навряд чи це правда. Раніше ніяка зайнятість дзвонити не заважала, так що причина в меншій кількості розмов зовсім не в цьому.

Будьте уважні до своїх чоловіків, але не забувайте про свої інтереси і постійну роботу над собою.

You cannot copy content of this page