fbpx
Життя

– Він вчора запропонував розійтися, сказав що я стала якоюсь іншою, а він хоче бачити поруч із собою ту дівчину, в яку колись закохався. – А ти? – Сказала, що якщо іншого виходу немає, то давай розлучимося. Але після того він не пішов

Є у мене дуже хороша подруга, знайомі ми з дитинства, росли разом, правда вчилися в різних школах.

Ох, скільки всього ми натворили, скільки разом пережили – спогадів на все життя вистачить.

Але потім вона якось різко зникла, як виявилося, закохалася. Почала прогулювати інститут, на пропозицію сходити кудись разом відмовлялася, загалом занурилася в нові стосунки з головою.

А через півроку всіх нас приголомшила новиною про дитину і раптовимої весіллям.

І, взагалі-то було у них все добре. Ми періодично зідзвонювалися, іноді навіть зустрічалися, але це було дуже рідко.

Ось тільки подруга стала якась не весела, з одного боку начебто все добре, дитина, чоловік працьовитий, який особливо домашніми турботами її не напружує і на не приготовлену до його приходу вечерю не лаявся.

Коли син ось-ось повинен був піти в садок, подруга зайнялася пошуком роботи. Однак дізнавшись про це чоловік раптом заявив, що мріє про доньку.

І власне активно взявся за здійснення своєї мрії. А через рік у них вже була дочка, і вона була навіть щаслива, скуповуючи всілякі наряди для своєї маленької донечки.

Ще через два роки вона таки вийшла на роботу, тільки ось чоловік після цього моментально перестав давати їй гроші. Тобто всі витрати на комуналку, оплату садка і в тому числі продукти лягли на неї. Він же іноді приносив продукти, ну і дітям щось.

В результаті у неї на себе грошей не залишалося. І одного разу вона попросила у нього, щоб елементарно купити собі засоби гігієни. На що він заявив, що якщо їй навіть на це не вистачає, то нехай сидить вдома, а вже він буде виділяти їй гроші на шампунь.

Через кілька років у них був ще один син, і вона знову засіла вдома. Чоловік відреагував на це позитивно, а ось на неї напала апатія. Вона стала все частіше відмовляти йому в любощах, їй було не приємно, коли він до неї торкається. Почала холодно з ним спілкуватися, і як можна менше проводити часу з ним поруч.

Мені вона говорила, що це швидше за все від втоми, і скоро все налагодиться. Але нічого не налагодилося, і в підсумку вилилося в те, що він запропонував розлучитися, а коли вона погодилася – передумав.

Загалом, за її словами, вони домовилися, що вона постарається бути з ним менш холодною, а він в свою чергу почне зважати на її інтереси.

А після її від’їзду я задумалася, адже це не перша її спроба порвати з ним, але за підсумком все залишається на своїх місцях, так як він йти від неї не збирається і судячи з усього, готовий терпіти будь-які її витівки.

Ів принципі він хороший батько, турботливий чоловік і досить розумна людина, вона розумна, цікава і до заміжжя вела активне життя.

Але ось бачення про те, якою має бути сім’я, у них не збігається, і на мій погляд саме в цьому і полягає проблема. І, можливо, якби вони все-таки розійшлися, то могли б бути обоє щасливі.

Автор фото – Сергій Майстер, взято зі сторінки в соцмережі

You cannot copy content of this page