Вночі їй заважав заснути шум, що доносився із сусіднього номера. Вона довго чекала коли там заспокояться і не раз телефонувала на ресепшн, щоб вони вжили заходів. В підсумку вона пішла туди сама. Після тієї зустрічі додому до дітей вона не повернулася

Гліб з Анжелою в шлюбі більше 12 років, у них двоє чудових дітей. Чоловік працює далекобійником і його довго не буває вдома. Всі турботи і клопоти лежать на дружині.

Одного разу Анжелі дісталася путівка на море майже безкоштовно і вона не могла втратититакий шанс. Останній раз вона і не згадає коли була у відпустці. Джерело

Гліб був як завжди в рейсі і дітей їй довелося залишити зі свекрухою. Анжела купила собі кілька купальників і капелюшок, зібрала валізу і вирушила в аеропорт. Путівка була розрахована на 10 днів і навіть зворотний квиток вона вже купила.

По прильоту її чекав новий сюрприз: в готелі, в якому був заброньований номер стався прорив каналізації і всіх її постояльців розселили по інших готелях. Анжела не стала повідомляти цю неприємну новину нікому, щоб не засмучувати.

Минув тиждень, залишилося два дні до повернення додому. Жінка чудово відпочила, засмагла і пройшла курс масажу. Одного разу вночі їй заважав заснути шум, що доносився із сусіднього номера. Вона довго чекала коли там заспокояться і не раз телефонувала на ресепшн, щоб вони вжили заходів.

В підсумку вона пішла туди сама. І яким же було її здивування, коли двері відкрив Гліб. Він розгубив і лише запитав як діти і чому вона в цьому готелі. Анжела відкрила двері і побачила дівчину в сорочці чоловіка. Дружина дала йому велику ляпас і пішла.

Читайте також: Маму поxoвали на краю клaдoвища, біля рову. Без священника. Пізніше Дарусі розповіли, що мама зaвaгiтніла від міського залицяльника. Не знала, що в нього дружина й діти. Не могла пережити ганьби

Наступного дня вона здала зворотний квиток на літак і написала чоловікові, що тепер він буде виховувати дітей. Після цього викинула сімку і більше не виходила на зв’язок.

Гліб повернувся додому і разом з матір’ю стали самі виховувати дітей. Анжела лише часом надсилала дітям подарунки і коли вона облаштувалася на новому місці, то забирала дітей на літо.

Глібу було важко справлятися з двома дітьми, він вважав, що Анжела придумує що втомлюється від домашніх турбот. А тепер коли сам опинився на її місці, то зрозумів що не цінував старання дружини. Коли діти підросли, то вони вже самі вирішили з ким із батьків їм жити краще.