fbpx
Життя

Вона була звичайною студенткою філфаку, жила з матір’ю в злиднях, а потім знайшла собі 60-річного дідка і життя змінилось

Вона була звичайною студенткою філфаку, жила з матір’ю в злиднях, а потім збагнула, що треба будувати нову модель життя. З другого курсу вона почала жити з чоловіками. І не аби-якими, а заможними.

Зовнішністю Зоя не виділялася (тільки хіба що, вибачте, хітрожопим поглядом), так само як і розумом, зате жила красиво, на широку ногу і ніколи не працювала. Для когось таке життя далеке, якщо дівчина звикла всього сама досягати, а комусь, напевно, захочеться ще і повчитися у просунутої Зої. Ну а історію розповідає її близька подруга і одногрупниця.

цитую:

«Ще на першому курсі, відвідуючи фізкультуру в старенькому трико, вона мала певні «панські замашки», наприклад, заплітала колосок виключно в перукарні. Її тон завжди мав такі нотки, що було зрозуміло – себе вона вважає вище нас усіх. Час йшов. Стала вона жити за рахунок 60-річного чоловіка. У нього були гроші. І сім’я. Вона жила в квартирі, яку він орендував, робила йому масаж пpocтати і всіляко намагалася peaнімувати лiбiдo.

Потім завела ще одного, той теж паралельно її спонсорував. Один дасть на шубу, другий на шубу. А шуба вже куплена. Решта – на рахунок в банк. Так і жила, поки вчилася. Потім закохалася в молодого і красивого. Але і старичків своїх не кинула. Кинула молодого, наступивши собі на гopло. Були й абopти. Вже не знаю, від кого там з них. Так вона накопичила на платну освіту.

Назвавши мужика «стapим смepдючим цапом, від якого вона нарешті звільнилася», Зойка поїхала до вншого міста. Орендувала квартиру. Не знаю, на що вона там жила, але вона ні дня в житті не працювала. Аж до теперішнього моменту. Коли ми з нею бачилися, вона приїхала на таксі зі столиці за сотню кілометрів до нашої спільної хорошою подруги на ДН. На той час вона вже жила там.

Назад вона підкинула мене на «своєму» таксі, а я запитала: «Де ти зараз працюєш?» «Я? Я ніколи не працюю»- здивувалася вона. Що ж вона робить, запитаєте ви? Сидить в мережі? Ні. Навіть не зареєстрована в жодній. Дивиться телевізор? Ні. Гуляє по барах? Ні. Книги читає. З психології. По бізнесу і т.д. Займається самоосвітою. Заводить нові знайомства, все так же завдяки чоловікам.

Читайте також: “Я це був, – сказав випадковий попутник ледь чутно, – це я згвaлтyвaв тебе. Пробач. Як хоч доньку звати?”

Навіть орендуючи кімнату спочатку в столиці, вона вирішила, що можна чоловікові-господареві не платити грошима, а раз на тиждень «дaвaти». А ще вона ніколи не їсть розігріту їжу. Приготувала, але якщо не доїла – в сміття. Вона вкладає гроші в брендові сукні. І продає, коли припирає. І до сих пір одна. Бачила її фото в альбомі в однієї дівчини -фотографa. Згадався образ вчительки олігарха з «Універ». Така вся на 40. Але випещена. На 40 в свої 28-29. Округлилась і все така ж «прошарена» навіть по виду. Не знаю, чи щаслива вона»

А ви як думаєте – такий погляд на життя і модель поведінки приведуть до чогось хорошого в результаті чи таки Зойка наплачеться?

Джерело.

You cannot copy content of this page